Polska rzeczywistość,  Uncategorized,  WARTO ZAJRZEĆ!

JESTESMY ZGUBIENI….POLSKA

POLSKA JEST ZGUBIONYM KRAJEM

Jesteśmy zgubieni…

….jako naród. Będzie o polityce, ostrzegam. Mnie się flaki przewracają….

Kilka dni temu sejm przepchnął ustawę futerkową.
Czyli czy w Polsce powinny istnieć fermy futerkowe – teoretycznie. Tak większość ludzi myślała. Zwłaszcza ci którzy oglądali czy czytali zmanipulowane reportaże.

Żeby było jasne – nie mówię czy te fermy powinny istnieć czy powinny być całkiem zlikwidowane.
Nie używam futer, ale nie jestem hipokrytą. Jem mięso, kupuję buty czy paski ze skóry. Adoptowany przeze mnie pies je mięsną karmę.
Fermy znikną z Polski – więc biznes przejmą zagraniczne firmy. Naiwni myślą, że znikną całkiem futra na świecie, a przynajmniej w Polsce. Nie. Dwukrotnie zdrożeją bo będą sprowadzanie od zagranicznych firm.
Stracą na tym biznesy powiązane z ta branżą. A zyskają …. No właśnie. Okazuje się, że reportaże i nagonka sfinansowane są przez pewną zagraniczną branżę. Ale zostawmy to…. bonie chcę siebie ani Ciebie bardziej wk…wiać

Oprócz tego futerka to czysta manipulacja, chodziło w ogóle o zaoranie rolnictwa
ale i nie tylko.

 

Dostało się rolnikom po całości – tym samym którzy – wybrali taki rząd.
Piątka dla zwierząt – zabawne – okazuje się, że zwierzęta domowe będą miały po nowej ustawie przechlapane jeszcze bardziej niż mają, a w wycieczkach nad Morskie oko – dalej będzie się męczyć konie. Hipokryzja level hard, w prezencie od prezesa – który sam chodzi w skórzanych butach, używa pasków do skóry, i karmi swojego konta – zwierzęcą karmą. A zwierzęta można chronić i w ramach istniejącego prawa.

Widać było w komentarzach w internecie jak bardzo polskie społeczeństwo jest podzielone i jak bardzo dużo jest w ludziach nienawiści do rodaków. Do innych – myślących inaczej, to rolników, górników, przedsiębiorców i innych.
Nie pierwszy raz obecny rząd ora polska gospodarkę.
Co będziemy jeść i za co jako narób jeśli wytępimy swoich rolników i rodzimych przedsiębiorców?

Ta ustawa była zresztą medialną przykrywka pod kolejne dwie – bezkarność plus i okupacja plus.

Pierwsza – miała zapewnić bezkarność rządzącym i urzędnikom, którzy popełniają przestępstwa przeciwdziałając pseudo pandemii.

Na szczęście m.in. jedna z partii + pojedynczy posłowie innych partii nie dopuścili do wprowadzenie tego bezprawia.
W ten sposób można wyeliminować każdą branżę jedną po drugiej, człowieka po człowieku.
Stopniowo jednocześnie wszystkich skłócając by nikt się nie jednoczył, nazywając świadomych ludzi foliarzami czy szurami.

Zobacz jakie jest szczucie, w jakim tonie pisze się o polskich przedsiębiorcach, jak o wyzyskiwaczach.
Gdzie będą pracować Polacy jeśli wszystko zostanie zlikwidowane? W wielkich obcych korporacjach, które nie liczą się ze zdrowiem i życiem ludzkim. Z czasem jednak mniej wraz z postępującą automatyzacją……

Dodatkowo próbowano też ratyfikować umowę o obecności wojsk USA w Polsce. Co mogłoby w następstwie prowadzić niemal do okupacji naszego Państwa.
Pytanie po co oni tutaj tak naprawdę są? Czy na naszym terenie będę toczone działania wojenne między USA, Chinami, Rosją i Białorusią?
Czy może tylko przyjechali zabezpieczyć dla siebie te surowce naturalne które w Polsce zostały? A przypomnę Ci bo kiedyś o tym pisałem – Polska jest przebogatym krajem w surowce naturalne, a takie kraje wbrew temu nie kończą najlepiej.
Jakoś nie wierzę w szczere intencje tej akcji.

 

Nie wierzę już od dawna też mediom. Tym bardziej w czasie plandemii.

 

Słabo mi się robi na gnioty które puszczają. Na szczęście jest jeszcze kilka niezależnych mediów. Podam Ci taki przykład jako smaczek. Ok. 2 tygodni temu w Niemczech na ulice w ramach protestów wyszło 5 mln ludzi. W mediach mówiono o 10 tys…..

Nie wierzę też lekarzom. Ni krzty. Nieliczni odważyli się mówić jak jest.

A pandemia ……. Poprzedni minister zdrowia wielokrotnie wyśmiewał
zasadność stosowania maseczek, podobnie jak inni ministrowie. Nowy minister zdrowia powiedział że maseczki mają tylko działanie psychologiczne. WHO mówiło że maski powinny nosić osoby chore.

W Polsce umiera prawie pół miliona ludzi co roku. Na cowid bez chorób współistniejących zmarło ok 300 osób. Gdzie ta pandemia? To nie wszystko – główny wirusolog kraju który wyśmiewał teorie spiskowe ostatnio w tv przyznał że pandemia to gra militarna miedzy USA a Chinami.

 

Na wiosnę zamknęło się ponad 60 tys firm polskich. Wiele osób straciło pracę. Rząd zamyka kopalnie, niszczy gospodarkę.

 

Tak naprawdę od 89 roku niewiele się zmieniło. Rządzili komuniści teraz socjaliści. Wygląda to na plan zniszczenia polskiej gospodarki. Zamiast tego – umocnienia pozycji wielkich korporacji. Co doprowadzi do wielkiej biedy, bo o ile jakiś tam procent ludzi faktycznie ma tam pracę to postępująca automatyzacja – powoli eliminuje czynnik ludzki.

A ponadto to nie duże korporacje utrzymują państwo a małe i średnie firmy. A socjalizm na dłuższą metę nie sprawdził się nigdzie i ma więcej krwi na rękach niż Hitler.

Nie, nie jestem za tym, żeby zagranicznych firm tu nie było. Nie jestem hipokrytą, mogą współistnieć, i tak są na uprzywilejowanej pozycji, mają większe zaplecze, nie płacą tak dużych podatków jak polskie firmy, więc zostawmy rodzimy biznes w spokoju.

Zapewne dzieje się dużo więcej za kulisami.

Niewiele mamy na to wpływu. To na co mamy wpływ – budować zaplecze finansowe w sposób maksymalnie bezpieczny. By być jak najbardziej niezależnym od tego wszystkiego co się dzieje.

 

AUTOR MICHAL MALECZNCZUK

 

ZAPRASZAM NA MOJ DRUGI BLOG:

TATUAZE PORADNIK

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: