Polska rzeczywistość,  RÓŻNOŚCI NA KAŻDY TEMAT,  RÓŻNOŚCI NA KAŻDY TEMAY

NIEPELNOSPRAWNI NA CMENTARZ

POLSKA I NIEPELNOSPRAWNI- OSZUKANI LUDZIE NA KAŻDYMU

Polska to nie kraj dla niepełnosprawnych. Ten Rząd jak by mógł odrazu by takich na cmentarz wysłał. Bo po co oni żyją? Te darmozjady do niczego przydatne? Tak, tak…myśli o nas- NIEPELNOSPRAWNYCH Rząd. Nie muszą tego mówić wystarczy, że na każdym kroku to pokazują. Dawanie rent jak jakieś jałmużny. Z zasiłków stałych dla chorych to już w ogóle idzie zdechnac. 645 zł ja się pytam co to jest? Od lat zero podwyżki. O przepraszam jakieś 2 lata temu była… 14 zł… No machneli się, że socjalne renty podnieśli. No to poszaleja niepenosprawni, którzy je mają. Żyć po prostu nie umierać. Renty po tysiąc, a leki co miesiąc po 2 tysiące. To jest strzał w dziesiątkę- plan na wykończenie jak znalazł.

I jeszcze za wszelką cenę próbują uzdrawiać poprzez komisję do sp. orzekania o niepepnosprawnosci. Bo z własnego doświadczenia wiem, że tam nie chodzi o to by komuś pomóc i ułatwić życie wrecz przeciwnie na siłę go bezczelnie uzdrawiać bo Rząd kazał pozbyć się niepelnosprawnych.

POLECAM!!! PORTAL DARMOWY DLA PAN I PANÓW NR 1 W POLSCE👍 KLIKNIJ JUŻ DZIŚ I ZAREJESTRUJ SIĘ, A NIE POŻAŁUJESZ👉KLIK👈

KTOŚ POWIE IDIOCI SIEDZĄ W KOMISJACH- BŁĄD!

Czasem myślę, że ustawy co do orzecznictwa pisali idioci, ale po głębszym zastanowieniu się stwierdzam, że ktoś mądry tak to skonstruował by właśnie za wszelką cenę ograniczyć orzeczenia na umiarkowany, a tym bardziej stały. To wszystko po to by nie musieć płacić świadczeń. Nie patrząc na tragedię ludzi, którzy nie są naprawdę zdolni do pracy i choć w miarę normalnego funkcjonowania.

Nie raz o tym piszę gdyż co chwila mam z tym doczynienia i na każdym kroku szlak mnie trafia.

I TU ZNÓW WŁAŚNIE SYTUACJA Z STOPNIEM NIEPELNOSPRAWNOSCI

Jutro idę też do lekarza w sprawie zaświadczenia na komisję do sp. orzekania o niepelnosprawnosci gdyz zamierzam złożyć ZMIANA STANU zdrowia i na komisji walczyć o to, że mam od dziecka niedowidzanie. Wezme ze sobą dokumrnty by pokazać palcem DATE. Ostatnim razem i mialam aktualne zaświadczenie od okulistki, ze od dziecka plus zaświadczenia z okresu dzieciństwa z DATA 2003 ROK- czyli mialam 13 lat. Wsumie mam od urodzenia, ale aż tak dawnej dokumenracji nie posiadam. Lecz to z 2003 jest wystarczajace gdyz niepelnosprawnosc wystąpiła przed 16 r.z.

Ja się zastanawiam po co oni każą brac nowe zaswiadczenua od lekarzy często za, które trzeba płacić. Moje od okulisty 100 zl kosztowało, po co kaza kserowac zaswiadczenia, wyniki badan czy wypisy ze szpitali z przed lat jak EWIDENTNIE NIKT TEGO TAM NIE CZYTA.

Bo jak by choć pobieznie czytali to by widzieli tak ważne sprawy w celu orzekania jak date kiedy wystąpiła niepelnosprawnosc. I tak samo jak by czytali to bym w orzeczeniu miała:

POTRZEBUJE POMOCY OSÓB TRZECICH

a nie- POTRZEBUJE RZECZY REHABILITACYJNYCH czyli w moim przypadku chodzi m.in o okulary. Gdyż jak byk pisze na zaświadczeniu o dziwo wyraznie jak na lekarza, że moja wada nie ma zadnej możliwości korekcji i nie rokuje żadnej poprawy. Natomiast pisze, że mam ZNACZNE NIEDOWIDZANIE co się wiąże z utrudnionym codziennym funkcjoniwaniem i wymaga pomocy innych choc by durne paznokcie obciąć. Taki przykład.

I UWIERZYĆ, ŻE FAKTYCZNIE NIE CZYTAJĄ? CZY MAJĄ OD GORNIE UDAWAĆ, ŻE CZEGOŚ NIE ZAUWAŻYLI?

To wszystko jest niepodwazalnym dowodem, ze nikt z komisji czyli ta jedna baba (u mnie w mieście taka jest właśnie pseudo komisja) nie zapoznaje się nawet minimalnie z dokumentacją. A pytanie na komisji na co choruje to już następny dowód. No chyba, że weźmiemy pod uwagę, że to jest tak specjalnie- nie, że nie czyta po prostu ma taką udawać debilke…

Jak się nad tym zastanowić- to jest jakas parodia! Gdyż wniosek jest prosty takie komisje nie powinny istnieć. I zaocznie powinno być to robione. Bez przychodzenia. Gdyz może wtedy siła wyzsza musieli by zajrzec do dokumentów bo nie mieli by kogo się spytać co mu jest. I ciężej było by grać ewentualnego ograniczonego człowieka gdyż by nie mieli podstaw, że go widzieli i przecież nic mu nie jest.

Bo tak jak Ty idziesz na komisję gdzie jedna baba przez 5 minut Cię bada i ocenia to orzeczenie jest wywnioskowane z tych 5 minut, a nie z dokumentacji wieloletniego leczenia orzez wielu specjalistów. Tu zapraszam jak wyglądało badanie mojej epilepsji, niedowidzenia i innych chorób 👉link👈. A jakby człowiek nie musiał się w ogóle stawiać? To jednak siła musieli by się choć trochę ustosunkować do dokumentacji.

KONKURS W ERODATE! NAGRODA 3000 ZŁ! WALENTYNKOWY! POKAŻ SIĘ W CZYMŚ CZERWONYM BĄDŹ NA TLE CZEGOŚ CZERWONEGO! DARMOWA REJESTRACJA I MOŻLIWOŚĆ POZNANIA FAJNYCH LUDZI I WYGRANIA NAGRODY❤👉KLIKNIJ👈POLECAM!!! TEŻ WZIĘŁAM UDZIAŁ!

MOŻE KTOŚ TERAZ ZADAJE PYTANIE CO TY PIERNICZYSZ KOBIETO? CO IM ZA RÓŻNICA CZY MASZ ZAZNACZONE, ŻE OD DZIECKA CZY OD NIE WIADOMO KIEDY?

Otóż mają i to bardzo dużo. Gdyż ja pomimo umiarkowanego miejac na orzeczeniu, że wystąpiła niepelnosprawnosc za dziecka mogę starać się o rente socjalną. Mało tego w przypadku gdy umiarkowany tyczy się znacznego niedowudzania należy się zasiłek pielęgnacyjny. Bo tak tylko jest on przy stopniu ciężki przyznawany. Lecz w tym jedynym przypadku czyli wzroku należy się też przy umiarkowanym. Warunek jest jeden- wada wzroku musiała wystąpić w wieku przed ukończeniem 16 r.z.

Więc jaki wniosek? Co mają? Nie muszą płacić mi zasiłku pielęgnacyjnego i renty socjalnej. Bo lepiej stracić dla kogoś 645 zl zasiłku stałego niż dawać mu rente socjalną 1100 zł plus prawie 200 zł pielęgnacyjnego. I ja nie jestem jedyną osobą z takim problemem i sytuacją. Więc policzcie razy np. 1000 osób co miesiąc te kwoty, potem razy rok czasu i ile kasiorki na inne pierdoly ma Rząd? Za coś dupska trzeba wozić i tuczyc w restauracjach. Na odrzutowce mieć itp. Tak niestety jest. I może ktoś się ze mną nie zgadzac zwisa mi to. Bo przeważnie nie zgadzaja się Ci, którzy nie mają nic wspólnego z owymi problemami i g*wno wiedzą, ale marzyć się pierwsi.

 

I DODAM JESZCZE NA KONIEC, ŻE ZŁOŻYŁAM TEŻ WNIOSEK NA LEGITYMACJĘ INWALIDY

Gdyż na szczęście tu przy umiarkowanym na oczy się należy bez określania kiedy wystąpiła niepepnosprawnosc. A co mi to da? Zniżki na bilety PKP. 36% dla mnie i 93% dla opiekuna. Zawsze coś. Jeżdżę często do Opola do lekarzy zawsze z opiekunem. I ja płacę za swój i jego bilet więc choć te parę złoty zaoszczedzone to kropla w morzu potrzeb, ale zawsze jednak coś.

Tu link to tego kto i jak może starać się o legitymację inwalidy 👉 LEGITYMACJA 👈

NIEPELNOSPRAWNI- ZAWSZE WALCZCIE!

 

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA POWIĄZANE BLOGI:

POMAGAJMY I PRZY OKAZJI ZARABIAJMY

TATUAZE PORADNIK

WĘDKARSTWO PORADNIK

NAJLEPSZE SKLEPY I JAKOŚĆ

Zdj. Użyte w artykule z internetu.

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: