CIEKAWOSTKI MEDYCZNE,  Polska rzeczywistość

DOKTOR POLSKI ZAGROZENIE DLA PACJENTA

ZAPRASZAM NA HISTORIĘ Z ŻYCIA WZIĘTA, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE WCZORAJ. LECZ JEST TO TYLKO KROPLA W MORZU OROBLEMU Z TYM ZWIĄZANEGO.

Otóż poszłam wraz z kolega do neurologa. Ja dla towarzystwa. On na wizytę na Nfz w sprawie wypełnienia zaświadczenia na komisję. O niestety Pani doktor, która jak juz dawno stwierdzilam, że jej miejsce jest w zakładzie dla oblakanych (neurolog- mózg ma konkretnie uszkodzony….) powiedziała, że to jest płatne w cenie 50 zł.
Byłam w szoku! Ewidentna próba wyłudzenia pieniędzy! Gdyż po pierwsze w ub.roku mi wystawiła jakos bezpłatnie to dwa nawet na stronie NFZ pisze, że m.in zaświadczenie w celu uzyskania stopnia niepelnosprawnisci jest bez płatne. Pokazuję to w screen poniżej oraz tutaj link może się przyda komuś👉https://rpp.gov.pl/newsletter-artykuly/numer-9-2017/zaswiadczenia-lekarskie–czy-musisz-za-nie-placic/👈

Z TĄ DOKTOR SPIERAĆ SIĘ O SWOJĄ RACJĘ NIE MA SENSU

Bo jak ją znam powie: proszę iść do innego neurologa (u nas na NFZ jest dwóch ona i jeszcze jedna więc kolejki sa z paromiesiecznym oczekiwaniem na wizytę).
I tak o to kolega został bez bardzo ważnego zaświadczenia. Gdyż na komisji liczy się w pewnym sensie jakość. I dobrze mieć zaświadczenia na każdą chorobę od specjalisty. Kolegi nie stać by zapłacić te 50 zl. I też pytam się dlaczego w ogóle ma płacić?

O to dowód, że lekarza nie zalezy na pacjentach, a tylko na pieniądzach. Nawet pisowaja się do probowania oszukania pacjenta by wyłudzić marne 50 zł.

👉POLECAM MIŁOŚĆ PRAWDZIWA👈

A CZEMU UWAŻAM, ŻE TA PSEUDO LEKARZ POWINNA BYĆ JAKO PACJENT W PSYCHIATRYKU?

Otóż powodów jest wiele. Wymienię trzy.

– Podstawa w terapii padaczki jest to, że zwieksza się dawkę leku pomalu by uzyskać optymalna 2000 mg na dobę. Pani domtor w ogóle nie stosuje się do tej PODSTAWY. Zwiększa o 100%. To jest nie do przyjęcia! Bierzesz np. 500mg rano i 500mg wieczorem. I ona nagle (jak jej przypomnisz, ze chyba czas zwiększyć) zwiększa na 1000mg rano i wieczorem każdemu to nie jedno razowy przypadek. Mam bardzo wielu znajomych leczacych się u niej na epi więc mam rozeznanie. Tak raptowne duże zwiększenie dawki może prowadzić do wielu powikłań, a nawet do śmierci.

– Pani doktor na informację, że masz lęki przez leki na epi i samą padaczkę. Masz nerwicę. Zawroty głowy (co każdy neurolog powinien wiedzieć, że to zawsze wystepuje wraz z padaczka i jej terapia i należy dodatkowymi lekami złagodzić to). Pani doktor każe się modlić o spokój….. Ledwo wymusilam na niej leki na to. Ile wizyt meczylam ją…by mi pomogła.

👉KONTO W MILENIUM EKSTRA OFERTA POLECAM👈

– Widzę się regularnie z Panią doktor. Mówię ile mam atakow. Opowiadam kiedy mnie złapał. Ze głowę sobie rozwalilam. Nie raz pokazuje nawet ranę. I przychodzi co do jakiegoś zaświadczenia wtedy jestem uzdrawiana gdyż zawsze pisze BRAK NAPADÓW! To na cholere ja chodze na wizyty? Pokazuje, opowiadam, robię badania? Jak przecież nic mi nie jest! A wszystko notuje, że są! Nawet ostatnio rozpoznala u mnue napady petit mal prócz tonicznych i, że mam ich ok. 20 dziennie.

👉SAMOTNOŚĆ- CZY TAK MUSI BYĆ👈

CHYBA TE PRZYKŁADY WYSTARCZAJĄCO POKAZUJĄ NIE KOMPETENCJĘ PANI DOKTOR ORAZ TO, ŻE SAMA POWINNA BYĆ PACJENTKA

Po tych trzech przykładach moim zdaniem wystarczających pokazuję nie kompetencję Pani Doktor. I sugeruje iż piwinna mieć odebrane prawo do wykonywania zawody i terapia doa chorych umysłowo też by się przydała. Gdyż nikt normalny nie naraża pacjentów na poważny uszczerbek na zdrowiu poprzez tak mocne zwiększanie dawek bardzo silnych i poniekąd niebezpiecznych leków. Nikt normalny nie każe się modlić o spokój kiedy to problem typowo medyczny i wymagający leczenia, a nie modlenia się!

Nie wiem jak w innych krajach lecz mogę stwierdzić z czystym sumieniem, że Polscy lekarze i opieka ich nad pacjentami to istny burdel.

Sami ludzie bez wiedzy i kompetencji, którzy powinni zostać pozbawieni jakich kolwiek praw do zawodu gdyż są zagrożeniem dla innych! Bo wyżej wymieniona doktor to tylko jeden przykład na setki innych. Ja osobiście mogę opisać ok. 20 lekarzy, którzy piwinni być zwolnieni dyscyplinarnie. I to ja jedna znam tyle. Więc ilu jest takich w naszym kraju? Zapewne robiąc statystyki na bazie różnych przypadków, opini i spraw sądowych, które miały miejsce za błędy lekarskie wyszło by, że przynajmniej 50% to konowaly. Albo i więcej…

Jest to przerażające! Medycyna idzie na przód. Lecz co z tego jak w rzeczywistości z leczeniem jest co raz gorzej? Ja idąc do lekarza bardziej zaczynam obawiać się o swoje życie, chyba powinno być na odwrót? My już nie jesteśmy pacjentami, a maszynami do wyciągania od nas pieniędzy za nic. Rząd wzięł sobie na cel budowanie dróg i rozdawanie pieniędzy patologii. Lecz jakoś nie pomyślał o tym by cos zrobić z tak poważnym problemem, który masowo narasta. Bo uważam, że jeżeli lekarze stają się zagrożeniem dla pacjentów to jest sytuacja dramatyczna, która wymaga natychmiastowej interwencji.

ZAPRASZAM NA POWIĄZANE BLOGI:

Najlepsze okazje

Po prostu Ewa i moje wiersze

Złote myśli

Tatuaże poradnik

Wędkarstwo

Zdjęcie tytułowe wzięte z internetu.

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: