JAK RADZIĆ SOBIE Z PROBLEMAMI

BYCIE SAMYM JAK SOBIE Z TYM PORADZIC

W TYCH CZASACH CIĘŻKO O PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ

Jesteśmy zabiegani, nie mamy na nic czasu i przyplacamy to samotnością badz nie udamymi związkami:-( Dlaczego? Bo nie mamy czasu przyuwazyc czy dana osoba (partner/partnerka) jest taka jaką szukamy. I przez to okazuje się, że nie mamy nic wspólnego ze sobą i to był błąd. I związek się rozpada. I dalej jesteśmy sami.

MIŁOŚĆ TUTAJ
👉MIŁOŚĆ TUTAJ👈

 

Lecz mamy dobe internetu i wielu możliwości, które nam on daje. Mianowicie portale randkowe. Wiem zaraz powiecie, ale to kosztuje… Fakt wiele portali chcę zapłaty za uczestnictwo. Nie macie pewności, że pieniądze nie pójdą na marne… Dlatego odkrylam miejsce DARMOWE i mało tego bardzo atrakcyjne. Bo można by pomyśleć, że za darmo to pewnie do niczego portal. Otóż nie miałam okazję go dokładnie sprawdzić i mogę powiedzieć, że same zalety. Pamiętajmy też iż telefon zawsze mamy przy sobie. Warto czasem zajrzeć cxy ktoś nie odpowiedział na nasz anons. A nóż ta osoba przypadnie nam do gustu… W pewnym czasie takie pisanie i czatowanie może przerodzić się w coś więcej. Mało tego mamy już jakieś rozeznanie co do tej osoby. Przedewszystkim wiemy czy mamy o czym rozmawiać, czy zainteresiwania mamy podobne, a to jest start w trafienie na odpowiednią osobę. Warto spróbować. Zawsze można zrezygnować przecież;-)

TU PRZEDSTAWIAM PODSTAWOWE ZALETY TEGO MIEJSCA:

MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ

– darmowa rejestracja

– darmowe uczestnictwo

– intuicyjny panel

– ogromny ilość ogłoszeń

– spory odzew już w pierszym dniu rejestracji

Możemy tam oczekiwać różnych tematów – miłość, flirt, przyjaźń itd.

Niech Was nie zwiedzie nazwa seks randki gdyż w rzeczywistości ta nazwa odbiega id tego co na portaly. Gdyż tam jest wszystko. Wypełniamy swój profil o tym jaki związek nas interesuje z jaka osobę itd. Potem na to reaguja osoby, które właśnie szukają tego samego co Ty.

Naprawde polecam. Zawsze wpierw sprawdzam zanim coś polecę. I ten portal jest godny polecenia.. Zapewniam.

Link do niego znajdziecie poniżej:

Miłość i przyjaźń

 

ZAPRASZAM NA BLOGI POWIĄZANE:

Tatuaże

Najlepsze sklepy- stawiamy na jakość

Zdjęcia w artykule wzięte z internetu.

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: