CZY TO SIĘ OPŁACA?

JAK WYKORZYSTAC WOLNY CZAS BY POLEPSZYC SWOJ BUDZET

CZASEM STOJĄC W DŁUGIEJ KOLEJCE, CZY JADĄC POCIĄGIEM CZAS MARNUJE SIĘ BEZ SENSU, A MOŻE WARTO BY GO WYKORZYSTAĆ I TO BARDZO POŻYTECZNIE?

Juz ostatnio pisałam o płatnych ankietach. Jest wiele możliwości zarobku w ten sposób. Można wziąść dzięki temu udział w konkursie, zbierać punkty by wymienić na bony badz na doładowania do telefonów. Także są płatne gotówką.

👉I-Say👈

Dziś przedstawiam Wam opinie eksperta, a także polecam ankiety, które moim zdaniem i wielu moich znajomych są najbardziej opłacalne. Gdyż łączą w sobie zarabianie bonów np. na Allegro i przy okazji branie udziału w konkursach. Co najlepsze są proste i krótkie, a dobrze płatne. Platforma jest uczciwa. Sprawdziliśmy!

Poniżej link do ankiet, o których piszę:

POLECANE ANKIETY DOBRE ZAROBKI TUTAJ 👉KLIK👈

OPINIA EKSPERTA:

AUTOR ARTYKUŁU- PORADNIK PRZEDSIĘBIORCY

Patrzysz co miesiąc z niezadowoleniem na stan swojego konta i czujesz się zawiedziony, że Twoja pensja jest tak mała, a do tego nie masz żadnych perspektyw na awans. A może jesteś freelancerem i brakuje Ci zleceń w danym miesiącu, a sumy, które do tej pory wpłynęły na Twoje konto nie są satysfakcjonujące. Nie wystarcza Ci nawet na drobne wydatki dla siebie, zaczynasz tracić zapał do pracy i szukania kolejnych klientów. Nie czekaj więc bezczynnie, aż chandra Cię dopadnie. Wykorzystaj ten okres przestoju. Zrób coś, co nie wymaga żadnego doświadczenia, jedynie odrobinki wolnego czasu, a przecież go masz w nadmiarze. Istnieje wiele możliwości, z którym możesz skorzystać, żeby sobie dorobić. Jedną z nich jest wypełnianie ankiet.

Słów kilka o wypełnianiu ankiet

Nie nastawiaj się, że na tej pracy zarobisz miliony złotych, chyba że skupisz się tylko na tym. Jednak wypełnianie ankiet na dłuższą metę jest nużące i, spójrzmy prawdzie w oczy, nieco otępiające. Zatem wypełnianie ankiet jest idealnym sposobem dorobienia do miesięcznego wynagrodzenia.

Sporą zaletą tego typu pracy jest brak konieczności wychodzenia z domu, a także fakt, iż nie wymagają one od Ciebie dużego wysiłku intelektualnego. W związku z tym możesz je wypełniać w zasadzie zawsze, np. gdy obudzisz się rano i nie do końca jeszcze łapiesz kontakt ze światem, gdy chcesz akurat sobie zrobić przerwę we właściwej pracy lub wieczorem, kiedy jesteś już za bardzo zmęczony, żeby zabrać się za kolejny projekt, czy też artykuł. Oczywiście wypełnianiem ankiet mogą zajmować się nie tylko freelancerzy, ale i pracownicy etatowi, kiedy po ośmiu godzinach wracają do domu.

👉POLECAM👈

Zatem wypełniać ankiety właściwie może każdy. Chociaż ten sposób zarobku jest najbardziej idealny dla mam będących na urlopie macierzyńskim, czy tatusiów opiekujących się dziećmi, a także dla emerytów studentów i freelancerów.

Na początku może wpaść Ci do głowy pytanie: „Po co ja właściwie to robię?”. Otóż poszczególne firmy tworzące ankiety potrzebują opinii, np. na temat swoich produktów lub usług. Taka wiedza jest bezcenna i wpływa na analizę rynku. Sprawdza, czego aktualnie na nim brakuje, na co jest popyt. Daje także dokładny i obiektywny pogląd na produkty danej firmy. Dzięki temu może ona racjonalnie ocenić, co wymaga gruntownych zmian, jakie drobne poprawki wprowadzić, czego więcej wyprodukować, a co w ogóle wycofać ze sprzedaży. Opinia publiczna jest niezwykle ważna zwłaszcza dla firm, które budują świadomość marki.

Zatem na wypełnianiu ankiet korzystają obie strony – Ty dostajesz odpowiednie do ilości wypełnionych ankiet wynagrodzenie, a firma zlecająca zyskuje opinię o produkcie.

PAMIĘTAJ: zaproszenia do płatnych ankiet wysyłane są drogą poczty elektronicznej, dlatego często sprawdzaj swój e-mail. Ponadto wyłącz filtr antyspamowy, bo zdarza się tak, że ankiety lądują w tej zakładce.

Rejestracja

Aby otrzymać od danej firmy ankiety musisz zapisać się do panelu. Rejestracja jest prosta i bezpłatna, zazwyczaj wystarczy wypełnić formularz proszący o Twoje najważniejsze dane, czyli np. Twoje zainteresowania, wiek itp. Na jego podstawie generowane są później ankiety dopasowane do Twojego profilu. Warto co jakiś czas go uaktualniać. Jeśli jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie, zaznacz to, firmy chętnie korzystają z opinii profesjonalistów.

PAMIĘTAJ: zawsze podawaj prawdziwe dane, bo one służą nie tylko to stworzenia Twojego ankietowego profilu, ale przede wszystkim do wysyłania wynagrodzenia.

Najlepiej zarejestrować się w kilku firmach, bo firmy tylko raz na jakiś czas wysyłają ankiety w zależności od tego, jakie w danej chwili jest zapotrzebowanie na otrzymanie obiektywnej opinii. Im więcej paneli, tym więcej ankiet – im więcej ankiet, tym więcej pieniędzy. Warto także zainteresować się panelami zagranicznymi, bo te proponują lepsze wynagrodzenia. Natomiast jeśli nie otrzymasz od razu żadnej ankiety, nie zniechęcaj się i miej na uwadze fakt, że niektóre firmy wysyłają je tylko raz w miesiącu.

Wiele firm wśród nowo zarejestrowanych uczestników programu losuje cenne nagrody. Taka rejestracja wówczas staje się podwójnie opłacalna.

PAMIĘTAJ: większość rejestracji w danym panelu wymaga jej potwierdzenia. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł brać udziału w płatnych ankietach. Ponadto wypełniaj jak największą ilość ankiet, bo nieaktywni respondenci są usuwani z bazy danych panelu.

Wynagrodzenia

Wynagrodzenia najczęściej przyjmują formę punktów, które później można wymienić na pieniądze, bony lub nagrody rzeczowe, a także na doładowania telefonów komórkowych. Wypłaty pieniężne wahają się w granicach od 3 zł do 30 zł za wypełnienie jednej ankiety (zależy to głównie od jej długości i rodzaju), która zajmuje średnio od 10 do 30 minut. Pieniądze najczęściej przelewane są na konto bankowe, czasem na konto PayPal, więc dobrze by było, jakbyś je założył. W przypadku zagranicznych paneli możliwe są wypłaty w postaci czeków, które można zrealizować w polskich bankach (jednak nie we wszystkich!).

PAMIĘTAJ: większość z paneli ma swoje programy partnerskie, zaproś do nich swoich znajomych i tym samym zyskasz szansę na większy zarobek, bo dostaniesz dodatkowe wynagrodzenie za znajomego, który zarejestruje się w panelu.

Autor- PORADNIK EKSPERTA

POLECANE ANKIETY:

👉I- Say👈

100% wypłacalności. Proste i krótkie ankiety za dość spore stawki. Panel łatwy w obsłudze. Dodatkowo konkursy. Warto skorzystać z okazji!

ZAPRASZAM NA BLOGI POWIĄZANE:

Życie na marginesie

Złote myśli

Po prostu Ewa i jej wiersze

Wędkarstwo

Zdj. uzyte w artykule wzięte z internetu

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: