CZY TO SIĘ OPŁACA?,  Uncategorized,  W JAKI SPOSÓB MOŻEMY POMÓC INNYM

POMOC POPRZEZ CODZIENNE ZAKUPY

CZY WIESZ O TYM, ŻE ROBIĄC ZWYKŁE ZAKUPY ONLINE MOŻESZ WSPIERAĆ CHORYCH I POTRZEBUJĄCYCH?

KUPUJĄC TUTAJ PRZEZ PONIŻSZE LINKI WSPIERASZ MOJE LECZENIE. JESTEM PODOPIECZNA FUNDACJI AVALON. MOJE DANE PROFILOWE W AVALON TO:

EWA OWSIAK, 11129

MOŻESZ TEŻ ODDAĆ DLA MNIE 1% PODATKU.

ZA KAŻDYM RAZEM GDY CHCESZ ZROBIĆ ZAKUPY W PONIŻSZYCH SKLEPACH RÓB TO PRZEZ TEN BLOG. NIC NIE TRACISZ, A POMAGASZ. DODSJ IKONKE DO SWOJEGO EKRANU BLOGA BYŚ MIAŁ/A GO ZAWSZE POD RĘKĄ I OCZYWIŚCIE DZIĘKUJĘ❤

ZAPRASZAM NA ZAKUPY W PONIŻSZYCH SKLEPACH POPRZEZ MOJE LINKI❤

KLIK W LINK:

Sklep Allegro 👉Link do sklepu👈

Sklep Empik 👉Link do sklepu👈

Sklep ZooPlus 👉Link do sklepu👈

Sklep drogera Natura 👉Link do sklepu👈

Sklep odzieżowy Ombre 👉Link do sklepu👈

Sklep Merlin 👉Link do sklepu👈

Sklep AliEkspress 👉Link do sklepu👈

Sklep obuwniczy CCC 👉Link do sklepu👈

Sklep odzieżowy Bon Prix 👉Link do sklepu👈

Sklep Sephora Kosmetyki 👉Link do sklepu👈

Sklep Euro Rtv Agd 👉Link do sklepu👈

ZAPRASZAM ROWNIEZ NA BLOG Z RÓŻNYMI PORTALAMI RANDKOWYMI:

POLECANE NA TYM BLOGU:

Moje życie

Padaczka

Zdj. użyte w artykule z internetu.

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: