RÓŻNOŚCI NA KAŻDY TEMAT,  RÓŻNOŚCI NA KAŻDY TEMAY,  WARTO ZAJRZEĆ!

ANKIETY CZY TO SIE OPLACA?

CZY WARTO WYPEŁNIAĆ ANKIETY?

Tak, ankiety się opłaca. Pod warunkiem, że dostajemy ich sporo dziennie i są krótkie. Zdarzaja się takie (nie będę pisać nazw firm które tak robią) gdzie przychodzi jedna na parę dni i okazuje się, że albo jest tylko na komputer, a wiadomo lepiej by była też na smartfon gdyż jego mamy zawsze pod ręką badz w połowie tej ankiety, która ma trwac 50 minut- my już 25 minut poświęciliśmy dowiadujemy się, że do niej nie pasujemy. Często wydaje mi się, że po prostu te firmy nas oszukują.
Lecz na szczęście jest parę firm, które mogę z czystym sumieniem polecić bo sama probowalam i nie tylko ja bo i moi znajomi. Dziś jedna z nich jest I- SAY- KLIK TUTAJ. Naprawdę jest ta firma super. Ankiety maks 10 minut. Zawsze pasujesz. Są na telefony. Sporo dostajesz punktów za każdą, które potem wymieniasz na bony np. do Tesco, Decatlon czy Allegro. Tu krótki opis ich oraz link do rejestracji:

ANKIETY I- SAY

Zapraszam do rejestracji w ankietach I- SAY!
Prócz bonów, które dostaniemy za ankiety możemy brać także udział w konkursach.
-Darmowa rejestracja
– Intuicyjny panel
– Dużo ankiet
– Krótkie ankiety
To się opłaca!
Klik w link poniżej przeniesie Cię na ankiety:
ANKIETY

POWIĄZANE BLOGI:

Po prostu Ewa i jej wiersze

Wędkarstwo

Złote myśli

Gorące randki

ARTYKUŁY POWIĄZANE NA BLOGU TYM:

Platne na chleb

O mnie jak wygląda moje życie

 

Zdj. tytulowe wzięte z internetu

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: