O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY,  O mnie

TAK WYGLADA MOJE ZYCIE- MOZE ZECHCESZ JE POZNAC I POMOC?

ZWRACAM SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ O POMOC I WSPARCIE

Jak wiecie jestem w trudnej sytuacji życiowej i prowadzę zbiórki z prosba o wsparcie. Dostałam się też w tym tygodniu do Fundacji Avalon-pomoc niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym. By móc zbierać 1% podatku.

WALKA O LEPSZE JUTRO

Nie dość, że męczą mnie choroby mam padaczkę pourazowa od 14 lat. Z częstymi napadami sennymi oraz w ciągu dnia toniczno klonicznymi. Mam także ataki petit mal od parunastu do parudziestu dziennie. Choruje także na hiponatremie 2 stopnia. Jesrem osoba prawie niewidoma. Z pewnością pisze blogi. Na metr już wszystko jest dla mnie plama rozmazana. Jesrem po prostu osobą znacznie niedowidzaca mam poważna wadę zwroku. I nie ma możliwości poprawy wzroku poprzez okulary itp. gdyż to prpblem mózgu nie oczu. W wieku dziecięcym mózg w fazie rozwoju wzroku się zatrzymal. A jeśli chodzi o chorobę oczu to mam dość mocny oczoplas.

Mam też zapalenie wątroby i wirus brodawczaka ludziego 16. Bardzo onkogenny i nieuleczalny. W ub. roku miałam operacyjnie usowane zmiany rakowe. Teraz znów mam zła cytologie i skierowanie na dalszą diagnostykę. Boję się czy znów nie będę musiała mieć operacji. Mam też bardzo słaba odporność przez co cały czas jestem praktycznie na antybiotykach. Gdyż mam stan zapalny korzeni zębowych. I muszę wszystkie zęby usunąć. Na ten moment mam usunięte 26 zęby.

Także na skutek epilepsji prócz częstych ataków cierpię na;  stany lekowe oraz silne zawroty i bóle głowy. Mam też przewlekle zapalenie zatok oraz zakrzepice zylna. Na wszystko jestem leczona. Biore spore ilości leków. Pokazuje je na zdjęciach. I to tak tylko część.

Nie jestem wstanie podjąć pracy. Póki byłam na siłach chwytalam się kazdej pracy. Lecz mój stan się pogorszył i nie daję rady. Próbuje dorobić pisząc bloga oraz wypełniając ankiety i pracuje także w firmie My lead oraz prowadzę sprzedaż różnych rzeczy na Allegro i Olx. Lecz te zarobki z tego to kropla w morzu potrzeb. Mam zasiłek stały taka alternatywa renty, która dostaje z Mops ze względu na niepełnosprawność i choroby. Jest to 645 zl /mies. Cała ta kwota idzie na pokrycie rat za okna oraz wykladziny i inne długi związane z remontem. Tez wykanczaja mnie rachunki za prąd. Pory roku ciepłe to koszt ok 400- 500 zlza miesiąc, a w zimie około 1200 zł gdyż w tym mieszkaniu ogrzewanie i ciepła woda jest na prąd. Mało tego sam czynsz to 330 zł co.mies. Do tego wszystkiego dochodzą leki (koszt ok 600 zl mies) i dojazdy do lekarzy do Opola (ok. 100-200zl mies), a także płatne co po niektóre badania i wizyty lekarskie. A co jeść?

MOJE MIESIĘCZNE WYDATKI BY MÓC ŻYĆ I W MIARE DOBRZE FUNKCJONOWAĆ

-Leki miesięcznie płacę ponad 600 zł

-Dojazdy do lekarzy ok.200zl

-opłaty za prąd i wodę 400 zl w zimie 1200 zł

-czynsz 330 zł

-Raty za remont by mieć gdzie mieszkać 680 zł

– jedzenie

-wiadomo jedzenie oraz środki higieniczne ciężko powiedziec kwotę

DLATEGO ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O WSPARCIE

Jest parę form pomocy dla mnie:

-Poprzez zbiórkę zweryfikowana ZRZUTKA

-Poprzez oddanie dla mnie 1% podatku

-Przez pomoc w formie paczki z żywnością itp. Adres dostępny po napisaniu e-mailu, że taką forme pomocy ktoś mi oferuje ADRES

-Poprzez wpłaty na konto PAYPAL

-Poprzez udostępnianie mojej prośby

– Poprzez wpłaty bezposrednio na konto bankowe: EWA OWSIAK ING BANK 56 1050 1490 1000 0097 11728882
TAKŻE CHCĘ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM TYM CO JUŻ POMOGLI I Z GÓRY TYM , KTÓRZY ZECHCĄ POMÓC! DLA MNIE KAŻDA POMOC, KAŻDĄ ZŁOTÓWKA TO BARDZO DUŻO I KROK W LEPSZE JUTRO! JESTEŚCIE WIELCY💖

ZAPRASZAM TAKŻE NA GALERIĘ ZDJĘĆ NIEKTÓRYCH DOKUMENTÓW O MOICH CHOROBACH I SYTUACJI, A TAKŻE NA FILMIK:

FILM NOWE ŻYCIE Z PASJĄ

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: