Mój pamiętnik,  O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

NOWE BLOGI- KORZYSTAJAC Z NICH WSPIERASZ MNIE

ZAPRASZAM NA NOWE BLOGI

Jak wiecie staram się zarobić na leczenie i niebotyczne opłaty. Prąd w zimie to jakieś 1200 zł co miesiąc. Same leki 600 zł. Czynsz 330 zł. Raty za remont 650 zł. Dojazdy do lekarzy ok. 200 zł miesięcznie. I często prywatne wizyty u lekarzy i badania- średnia w miesiącu to następne 200 zł.

A gdzie jedzenie? Środki czystości? Z karnego zasiłku ala renty 645 zł nie da się tego ogarnąć. Więc podejmuję inne prace m.in praca w Afilacji. Kupując poprzez moje linki ja dostaję od sklepów prowizję. Jak ktoś się zarejestruje w portalu, konkursie czy ankietach mam płacone od 1 zl do 7 zł za osobę. W zależności od portalu.

Więc miło bedzie jak będziecie korzystać z moich ofert.

Postanowilam pod to otworzyć dwa nowe bezpłatne blogi. Jeden jest sprzedażowy. Sklepu jakie w nim znajdziecie to m.in:

– Allegro

– AliEkspress

– Nike

– Bon Prix

– Sephora

– Decathlon

Drugi zaś to portale gdzie można nie tylko umówić się na seks czy poznać miłość, ale także po prostu z kimś pogadać- po czatowac (zalicza mi jak się potwierdzi adres e mail). Znajdziecie tam m.in takie portale, które naprawdę polecam. Są całkowicie darmowe:

– Erodate

– Darling

-Singles40

– Be30 plus

– Nasza Tajemnica

– What Sex

TUTAJ LINKI DO BLOGÓW:

MODNA BIELIZNA I ODZIEZ BLOG SPRZEDAŻOWY

https://bielizna-modna.blogspot.com/

PORTALE RANDKOWE I EROTYCZNE- BLOG PROMUJĄCY JE I POLEGAJĄCY

ZA KAŻDE SKORZYSTANIE Z OFERTY DZIĘKUJĘ❤

TAKŻE NA TYM BLOGU ZNAJDZIECIE BANERY REKLAMOWE, W KTÓRE WYSTARCZY KLIKNĄĆ I PRZENIESIE NA PORTAL CZY NA ALLEGRO.

POWIĄZANE BLOGI ZWYKŁE Z ARTYKUŁAMI:

Po prostu Ewa

Wędkarstwo z pasją

Złote myśli

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: