PRZEMYŚLENIA PSYCHOLOGICZNE

ZDRADY W ZWIAZKACH

TYLE SIĘ O TYM MÓWI. LUDZIE ZASTANAWIAJĄ SIĘ CZĘSTO, KTÓRA PŁEĆ ZDRADZA NAJCZĘŚCIEJ? MÓWIĄ O OSOBACH ZARZĄDZAJĄCYCH BARDZO NEGATYWNIE. ZWŁASZCZA ZAUWAŻYŁAM, ŻE KOBIETA JAK ZDRADZI TO JUŻ W OGÓLE DNO. TYLKO SZKODA, ŻE NIKT NIE ZASTANOWI SIĘ DLACZEGO JEST TAK, A NIE INACZEJ?

Owszem są zdrady często wynikające z podłości. Braku jakiej kolwiek wierności i szacunku do drugiej osoby. Takie osoby mnie dziwią bo jeżeli nie potrafią współżyc tylko z jedną partnerka/ partnerem to po co wchodzą w stałe związki? Przecież wiedzą, że będą ranić bo nie są w stanie się powstrzymać. Tak, takich ludzi można określać nawet wulgarnie gdyż świadomie decydują, że będą kogoś ranić. Za bardzo się nie będę o nich rozpisywać bo nie są tego warci. Dotyczy tu obu płci.

Nie chcę być tu stronnicza, lecz przewaga perfindnej zdrady jest ze strony mężczyzn tłumaczących się ,popedem seksualnym’ badz tym ,żona mi nie daje’. Tu wtrace, że żadne z tych tłumaczeń jest nie dopuszczalne. Jesteśmy ludźmi i mamy rozwinięty umysł także jeżeli nam zależy jesteśmy w stanie zapanować nad popedem. Ci którzy nie są w stanie to już choroba wymagająca leczenia psychiatrycznego. Sprawa druga to, że nie daje. A może by zamiast dopuszczać się zdrady zastanowić się czemu? I to naprawić?

PRZYCZYNY CZEMU NIE CHCĘ UPRAWIAĆ SEKSU MOŻE BYĆ WIELE:

Często jest to przemeczenie i nadmiar stresu. Ogromna ilość obowiązków związanych z pracą, domem czy dziećmi. Często też zachowanie partnera wobec nich powoduje, że odrzucają ,zaloty’ . Jest też inna ważna kwestia. Większość mężczyzn zawsze ma przyjemność z seksu. Natomiast większość Pań nie ma z tego nic. Kobieta potrzeboje długich pieszczot by dojść. Niektóre to w ogóle potrzeboja przeróżnych eksperymentów w łóżku. Poniewaz ich anatomia jest taka, że słynny punkt G jest tak schowany, że nie ma prawie żadnej szansy by doszła. Lecz u kobiet nie tylko orgazm się liczy. Lecz też bardzo samo zbliżenie. Całowanie się, dotykanie, bliskość. Lecz jezeli zawsze cały akt miłosny trwa raptem 5 minut to uwierzcie, ale odrzuca to kobietę całkiem.

Najgorsze jest to, że czesto kobieta stara się zwrócić mężczyźnie uwagę na to. Lecz ten ją olewa bo grunt by mu było dobrze. I problem się nawarstwia. Też często bywa, że wymaga się od kobiet rzeczy w łóżku, które ją brzydza i one nie chcą. Lecz często robią bo kochają i boją się odrzucenia. Dochodzi w pewnym momencie do sytuacji gdzue kobieta orzez zmuszanie się do danych czynności zaczyna brzydzic się partnerem, a co gorsze sama sobą.

Są też sytuacje gdzie parner często wytyka partnerce wygląd. Na ulicy ogląda się za innymi. I kobieta przez to zaczyna się wstydzić siebie i przez to też może unikać zblizen. Trzeba zawsze zdawać sobie sprawę, że dla kobiety seks to jest akt, a dla mężczyzny tkz. zrzucenie z kręgosłupa. Więc czasem warto nie tylko zrzucac lecz także się postarać dla partnerki i pomyśleć o niej.

CHOĆ ZDARZAJA SIĘ PANIE CO TEŻ SZUKAJĄ PRZYGÓD NA BOKU GDYŻ ZA MAŁO IM U PARTNERA

Są kobiety, które mają znaczne libido i jak za mało mają w domu to dochodzi do zdrady i to często w tym przypadku. Lecz tu ta sama sytuacja, która opisywalam wyżej:

To nie wytlumaczenie. Jesteśmy ludzmi, którzy posiadają umysł i wolę dzięki czemu jeżeli nam zależy możemy panować nawet nad tak silną potrzebą. Jeżeli nie to radzę odpuścić sobie jakie kolwiek związki bądź udać się do lekarza. Bo zdrady to nue jest rozwiązanie!

I TU WŁAŚNIE MAMY ODPOWIEDŹ NA PYTANIE ODNOŚNIE MĘŻCZYZN: JAKI JEST NAJCZESTSZY POWÓD ZDRADY U NICH?

Właśnie popęd nad, którym mogli by zapanować, ale nie chcą bo im tak lepiej. I potem też mają właśnie takie wytłumaczenie czyli popęd bo on tak jest stworzony. Następna przyczyną zdrady przez faceta jest wyżej opisana sytuacja bo ona mi nie daje. Tu też zamiast spróbować się dowiedzieć czemu i rozwiązać problem idą do innej. I oczywiście mężczyzna nie jest winien tylko kobieta. On nuc złego przecież nie zrobił….

Lecz jest też pewna część mężczyzn, która nie zaznaje od kobiety akceptacji, komplementów, przytulenia- jednym słowem facet potrzeboje dużo okazywanych uczyć, a uch nue dostaje. I nie tyle co szuka seksu co uczycia od kobiety. Lecz to zdarza się rzadko.

SYTUACJA TA OSTATNIA BARDZIEJ JEST POWODEM ZDRADY KOBIET WOBEC MĘŻCZYZN

Często czytam i słyszę, że kobieta bolca potrzeboje (durne określenie) więc mało w domu jej było to znalazła sobie drugiego. Tu jest błąd ogromny. Jak wcześniej pisałam kobiety z seksu prawie nic nie mają. Często nawet nie czują, że penis jest w jej pochwie. Także Panowie co jak co, ale Pan Wasz penis najmniej obchodzi. I jak zdradzają to nie, że masz małego czy, że za mało seksu ona ma. Choć czasem owszem zdarzaja się takie kobiety lecz bardzo rzadko co by to był powód ich zdrady.

Najczęstszą przyczyną zdrady ze strony kobiet jest sytuacja właśnie, która w skrócie jako ostatnią opisałam w powodach męskich. Jest to brak czułości, zrozumienia, akceptacji, rozmowy, pieszczot, lekceważenie itd. U kobiet na cały akt miłosny nie nakłada się sam stosunek, a wszystko co dotyczy całego życia z danym partnerem. Czym bardziej mężczyzna na co dzień jest czuły, opiekuńczy, wyrozumiały i czym bardziej to okazuje to tym właśnie nakręca partnerkę na wspólne igraszki. Jeszcze jak stara się by partnerce podczas seksu było dobrze i jeżeli mu sie nawet nie uda to ona jest szczęśliwa i tak. I jest jej dobrze bo czuję miłość dzięki temu. To powodują, że jest zawsze chętna.

Jeżeli mężczyzna jest zimny. Nie rozmawia. Często coś wytyka, lekceważy i liczy się sam ze sobą. To kobieta w pewnym momencie czuje się tak bardzo samotna i odrzucona, że zaczyna szukać innego, ale rzeczywistości ona nie szuka seksu co bardziej tych czułości i tego zachowania wobec niej u innego mężczyzny. Ona chcę się do kogoś przytulić. Może pogadać o glupotach. Może chce usłyszeć coś miłego. I jeżeli już znajdzie takiego na tak zwanym boku to już pewna droga do łóżka. Pod dzięki zachowaniu tego przyszłego kochanka ona zaczyna go pozadac bo czuje się przy nim dobrze. I jeśli jeszcze okaże się, że i w łóżku pokaże on, że jej satysfakcja jest ważna z seksu. To już będzie to trwać długo.

I TERAZ PROSZĘ ZAUWAŻYĆ COŚ WAŻNEGO:

Facet, który dopuszcza się zdrady często jest to jednorazowa przygoda. Innym razem jak mu się to przydarzy to już z inną kobietą. Natomiast jeśli chodzi o kobietę jeżeli ona dopuści się zdrady to będzie wierna przeważnie jednemu kochankowi. I tu potwierdza się to co napisałam: kobieta nie tyle co szuka seksu, a zainteresowania nią.

Oczywiście w każdej sytuacji zdarzają się wyjątki. Lecz niestety, ale po własnych doświadczeniach i obserwacjach, a także po przeczytaniu wielu artykułów jak i statystyk potwierdza się to co piszę.

SAMA BYŁAM W SYTUACJI GDZIE BRAKOWAŁO MI TEGO WSZYSTKIEGO OD PARTNERA

Więc zaczęłam szukać tego u innego mężczyzny i znalazłam. Poniekąd dopuściłam się zdrady. Lecz do łóżka poszłam dopiero po rozstaniu z ówczesnym partnerem. Lecz w trakcie trwania jeszcze związku już czułości między mną, a potencjalnym kochankiem były.

Więc uważam, że mam nijakie doświadczenie w tym temacie. A mało tego też byłam świadkiem wielu sytuacji gdzie występowały zdrady.

Dlatego uważam, że każdy powinien dobrze się zastanowić zanim się z kimś związe. Powinien nie tylko zadać sobie pytanie:

Czy dam rady być wiernym?

Lecz także powinien się siebie spytać:

Czy jestem w stanie dawać uczucia, postarać się dla tej osoby?

Dopiero wtedy gdy odpowiemy sobie na te pytania można coś działać. Czyli wchodzić w związki małżeńskie czy konkubinaty itd.

 

ZAPRASZAM NA INNE BLOGI:

Przez życie z uśmiechem

Poprostu Ewa

Wędkarstwo pasja

Zdj. tytułowe wzięte z internetu

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: