Mój pamiętnik

POMYSLY I JESZCZE RAZ POMYSLY

DAWNO NIC NIE PISAŁAM

Czemu? Wiele spraw się na to nakłada. Upały, ktore bardzo dają mi się we znaki. Kopa roboty w domu. Jak zawsze też sprawy z leczeniem. Także brak natchnienia brzez ciągle załamania psychiczne.Jakbym tak co dzień pisała to bym Was zanudziła na śmierć, albo byście razem ze mną popadli w smutek. Więc po co pisać takie coś? Choć często mi się zdarza aczkolwiek nie codziennie o tym robić wpis. Lecz doszedł jeszcze jeden czynnik, który odsunął mnie id pisania. Mianowicie nowa ,praca’ i specjalnie pod nią stworzenie nowego bloga. Ja mam ciągle jakieś pomysly, które staram się realizować by poprawić swoją sytuację. I właśnie ostatnie moje pomysły wprowadzilam w życie.

 

A JAKIE DOKŁADNIE TE POMYSLY BYŁY?

A takie by spróbować zarabiać na afilacji. Ciężki kawałek chleba do zgryzienia i kokosow z tego zapewne nie będzie. Lecz każda złotówka się przyda. To polega na tym, że osoby odwiedzające blog może zarejestruja się np. w portalu randkowym i potwierdzą swoją rejestrację poprzez e- mail. Za taką rejestrację mam płacone 2- 4 zł. Aczkolwiek liczy się tylko jedna z urządzenia. Chodzi o unikalny adres IP, które posiada każdy smartfon, tablet czy laptop.

Na tym przygoda z afilacja się nie kończy. W tej chwili mam na nowym blogu baner allegro. Jezeli ktoś coś kupi przez niego to ja dostanę ok. 1% prowizji od wartości. Też zawsze coś. Są też linki do konkursów gdzie też trzeba je wypełnić poprawnymi danymi i ja też mam z tego prowizje. Polecam warto założyć konto w WALUTOMACIE. To jest konto, które zakładasz w 2 minuty. Tam nie trzeba peselu itp. Wystarczy imię, nazwisko, adres oraz e- mail. Fajna sprawa. Też sobie założyłam. Za to nic nie płacisz, a może się przydać. Ja natomiast za to, że założysz konto tam przez moj blog- to otrzymam ok. 10 zł. Dla mnie to majątek. W tej chwili mam też opcje pożyczki. A wsumie pośrednika. Składasz wniosek. Oni dzwonią do Ciebie. Ty potwierdzasz dane i, że jesteś chętny. A oni Ci na adres e- mail wysyłają ocerty różnych banków i chwilowek. I koniec, a ja mam za to też ok. 10 zł.

 

BANERY I LINKI

Na nowym blogu o nazwie POPROSTU EWA MORDAL <link> znajdziecie banery i linki w artykułach (wsumie to nie będą artykuły, ale tak to nazwijmy) do tych firm. Są też tam banery CENEO. Lecz każdy jest podpisany by nje mylić. Musiałam założyć pod to nowy blog ponieważ sa tam portale erotyczne i nie mogę mieć takich reklam wraz z reklamami ADSENSE.

Tak wyglądały moje właśnie ostatnie pomysły: założyć konto/ zatrudnić się w firmie oferującej afilacje. Potem założenie nowego bloga. I spróbowanie innego zarobku online niż dotychczasowy. Nadal to mało lecz pracuję wytrwale i walczę by zarabiać więcej. Udało mi się zrealizować moje nowe pomysly. Lecz teraz dużo pracy przedemna by znaleźć chętnych to skorzystania z ofert, które promuje.

I DO WAS PROŚBA

Komu nie przeszkadza być z miesiąc zarejesrowanym w portalu erotycznym to zapraszam do rejestracji (nikt nie kaze Wam wpisywac prawdziwego imienia czy miasta, a także dawać zdj. Jedynie co musi być prawdziwe to adres e- mail). Zapraszam także do wypełniania ankiet, które trwają aż 1 minutę. Do założenia konta w walutomacie czy innym takim jak się pojawi. Za jakiś czas się poprostu stamtąd wyrejestrujecie. Lecz z miesiąc dwa trzeba tam pobyc.Także zwracam sie z prosba do osób robiących zakupy na allegro o to by robili je przez baner na moim blogu. Miło mi też będzie jezeli poprosicie o to czy inne rzeczy znajomych. Was to nic nie kosztuje prócz chwili czasu, a mi pomagacie bym miała z czego się leczyć, jeść itd. Dla mnie to bardzo duża pomoc.

Starałam się i będę sie starać jako tako dawać znac przy linkach co trzeba zrobić by został lead zaliczony. Mam nadzieję, że szata nowego bloga Wam się też spodoba:-))) Cały dzień spędziłam by blog wyglądał ,atrakcyjnie’. Także ciekawych jak to wygląda i może też chętnych pomóc zapraszam na:

POPROSTU EWA MORDAL

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC:-))) I MAM NADZIEJĘ, ŻE NKWE POMYSLY CHOĆ TROCHĘ WYPALA:-)))

I JAK ZAWSZE ZAPRASZAM NA RESZTĘ BLOGÓW MOICH:

Psychologia i pomoc

Wędkarstwo z pasją

Radość z hobby

Zdj. tytułowe własne:-)))

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: