CIEKAWOSTKI MEDYCZNE

SUPLEMENTACJA I PADACZKA

CO ZROBIĆ BY POPRAWIĆ SWÓJ STAN ZDROWIA CHORUJĄC NA EPILEPSJE? CO ZROBIĆ BY SKUTKI UBOCZNE LEKOW PRZECIWDRGAWKOWYCH NUE BYŁY TAK SILNE? JAK POPRAWIĆ PRACĘ MÓZGU, KTÓRĄ ZABURZA TA CHOROBA?

Dziś na te pytania Wam odpowiem. A także przedstawie Wam listę suplementów diety, które mogą w znacznym stopniu polepszyć życie epileptykow. Wyszczegolnilam specjalnie 3 grupy leków, które są ważne, średnio ważne i bardzo ważne przy terapii padaczkowej. Suplementacja przy tej chorobie może przynieść naprawde dobre efekty. Lecz najpierw musimy określić co nam dokładnie uprzykrza życie prócz ataków. Bo jak wiadomo padaczka to nie tylko napady drgawkowe itp. lecz także masa przeróżnych innych dolegliwości. Są one powodiwane samą chorobę i też w dużej mierze lekami przeciwdrgawkowymi.

Większość ludzi chorych na padaczkę zmaga się z następującymi skutkami leków jak i samej choroby:

– ataki padaczkowe

– zawroty głowy

– częste bóle głowy

– zaniki pamięci

– ogólne rozbicie i zmęczenie

– bezsenność

– brak orientacji, splatanie, uczucie zagubienia

– tzw. zawieszanie się

– depresja, załamania psychiczne, lęki

– agresja, nerwowość

Wyszczegolnilam najczęstsze dolegliwości związane z zaburzona pracą mózgu. Kiedyś w innym artykule nawiąże do skutków ubocznych występujących w całym ciele m. in takie jak tycie badz chudniecie. Dziś skupimy się na ,głowie’.

 

 

SUPLEMENTACJA PRZY PADACZCE TO BARDZO DOBRY I NIE DROGI SPOSÓB BY POPRAWIĆ JAKOŚ SWOJEGO ŻYCIA

 

Jak wiecie sama dużo czytam w tym temacie, a także testuje na samej sobie wszystkie te suplementy, o których pisałam już <klik>. I będę pisać o następnych. Wszystkie dolegliwości w.w dotyczą mnie. Lecz każde z nich mam i to dość silne. Lecz nie można moich testów traktować w 100% pewnych gdyż każdy organizm jest inny. Kto ma dobrego lekarza neurologa to polecam by suplementacja była skonsultowana z nim. Jeżeli chodzi o pierwszą grupę suplementów tą najważniejszą to możemy, a nawet powinniśmy ją przyjmować. Tu lekarz jest nie potrzebny. A jest ona podstawą dla ludzi z padaczka.

 

SUPLEMENTACJA GRUPA 1- BARDZO WAŻNA

 

Tu spotykamy się z witaminami i mineralami znanymi prawie każdemu. Lecz często wiązanymi tylko i wyłącznie z określonymi dolegliwościami. Co z pozoru nie koniecznie każdy powiaze z epilepsja. A są to:

Magnez

Potas

Witaminy z grupy B

Cynk

Jak widzicie słynne specyfiki, które stosujemy przy zmęczeniu czy skurczach. Bądź by poprawić wygląd włosów czy skóry. Lecz ich pomoc w terapi padaczki jest niesamowita. Odgrywają ogromną rolę przy tej chorobie. I mają ogromny wpływ na nasz mózg. Już tygodniowa suplementacja tymi środkami daje efekty, które są bardzo odczuwalne. Lecz żeby zawsze dawały dobry efekt trzeba je regularnie przyjmować bez terminowo.

Są one bardzo tanie i nie musimy zaraz brać kazde z osobno. Często są połączone ze sobą. Zwłaszcza magnez, potas i witaminy B. Ja polecam:

Complex wit. B

Asparginian magnez i potas

Cynk organiczny

Zapewniam, że nasz stan poprawi się o 180 stopni dzięki stosowaniu tych suplementów. Przedewszystkim poprawi nam się pamięć, będziemy mieć więcej energi, a przedewszystkim w pewnym stopniu zapobiegają napadom padaczkowym.

 

SUPLEMENTACJA GRUPA 2- ŚREDNIO WAŻNA

 

 

Tu spotykamy się z wsumie bardzo ważnymi składnikami naszej codziennej diety. Lecz podstawowa, a wręcz obowiązkowa jest pierwsza. Natomiast w tej zwalczamy bezssenosc, działamy anty drgawkowo, nabieramy wigoru, chamujemy lęki, załamania i depresję. W tej grupe mamy:

Melatonina

Kwasy omega 3

Kreatyna

Curcumina i piperyna

 

Stosuję je wszystkie. Dzieki melatoninie nie cierpię już na bezsenność. Kratyna dała mi energię. Jak miałam napady padaczkowe nawet 2 razy w tygodniu to zmalaly do 1 na dwa tygodnie. To tak miej wiecej moja statystyka. W linkach powyżej znajdziecie artykuły jak te substancje pomagają przy epilepsji. Najlepsze jest to, że nie ma od nich skutków ubocznych. Też nie sa takie drogie. Tu moje propozycje sprawdzone i tanie:

 

Melatonina 1 mg Ostrovit

Swanson curcumina

Kreatyna ostrovit

Dostępne w super cenach na 👉Allegro👈

 

SUPLEMENTACJA GRUPA 3-  WAŻNA LECZ NAJMNIEJ GDYŻ AŻ NIE TAK KONIECZNA JAK POWYŻSZE

 

Żeby jeszcze bardziej polepszyć swój stan. Zachamowac też skutki uboczne leków, ktore mają wpływ nie tylko na mózg, a także na naszą wagę polecam:

Aminokwasy BCAA

– L karnityna

Chrom

Melisa i szyszki chmielu

Stosuję je także. Też odczuwam po nich różnice. Jeżeli chodzi o aminokwasy BCAA to czytałam, że przy padaczce odgrywaja nie samowita rolę. Jeszcze nie stosowalam. Lecz za tydzień zamierzam zacząć. Znalazłam tanie tabletki jak i plusze z dobrymi opiniami. Wyżej też wybrałam Wam linki do ciekawych artykułów o tych suplementach oraz związku ich z padaczka. Tu jakie ja polecam:

BCAA 1100 MEGA OSTROVIT

L- KARNITYNA OSTROVIT

 

DDOSTĘPNE W SUPER CENACH NA 👉ALLEGRO👈

 

DLACZEGO TAK SPRAWDZAM TESTUJE?

Chcę pomóc sobie i innym chorym na EPILEPSJE. Jak wiadomo jest to choroba nieuleczalna. Można ją jedynie uśpić lecz też nie u każdego. Ta choroba wykańcza moją psychikę. Wykańcza też fizycznie. Wszystko wymienione skutki tej choroby i leków mam. Często się nasilaja. Padaczka plus to, że niedowidzam robi ze mnie poprostu kaleke, która niepotrafi w miarę normalnie funkcjonować. Męczą mnie tez oczywiście ataki. Przez to wszystko szukam rozwiązania- środka, ktory choć trochę poprawi jakość mojego życia. I może przy okazji innym też pomogę:-)))

TU POLECANE PRZEZE MNIE W. W SUPLEMENTY TANIE I SKUTECZNE! KUPUJĄC PRZEZ MÓJ LINK NA ALLEGRO WSPIERASZ MOJE LECZENIE❤

👉ALLEGRO👈

ZAPRASZAM NA PODOBNE ARTYKUŁY Z TEJ SERII:

Życie z padaczke

Suplementy z padaczka co odkrylam

 

ZAPRASZAM NA INNE MOJE BLOGI:

 

Wędkarstwo z pasją

Najlepsze sklepy- stawiamy na jakość!

Randki darmowe portale

 

Zdjęcia w artykule wzięte z internetu

 

 

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: