Polska rzeczywistość

KOSCIOL I NIE MOW NIKOMU

NIE MÓW NIKOMU OBEJRZAŁAM I POMIMO, ŻE JUŻ DAWNO BYŁAM TEGO ŚWIADOMA CZYM JEST KOSCIOL I KSIĘŻA I TAK SIĘ POPLAKALAM

 

Wiecie co najbardziej boli, a także przeraża? Iż żyjemy w 21 wieku, a panuje ciemnogród. Nie potrafię zrozumieć jak ludzie mogą być tak naiwni i poprostu głupi. Nie rozumiem jak można nie zauważać, że kosciol nie ma nic wspólnego z Bogiem, a jest tylko maszyną do robienia pieniędzy, zniewalania ludzi i jest także przykrywką wielu zbrodni.

 

Sam fakt jak żyją księża. W jakim luksusue się obracają. Czy to nie jest już dla Was alarm? Informacja? Przecież niby Bóg kazał swym kapłana żyć w ubóstwie. Wyrzec się wszelkich bogactw. Odziac się w lachy. I nieść w taki sposób słowo Boże. Wsztscy niby tacy oczytani i znają Biblie. Z tego co widzę co Wasze czytanie ze zrozumieniem ma jakiś problem. A przynajmniej większej części społeczeństwa. To co niby Bóg nakazuje w tej książce w rzeczywistości Ksiądz nie spełnia w ogóle.

CZY WY TEGO NIE WIDZICIE?

 

NIE MA POWOŁANIA- NIKT NORMALNY BĄDŹ TAKI CO NIE MA CIĄGU DO ŁATWYCH PIENIĘDZY NIE ZOSTAJE KSIĘDZEM

 

Dlaczego tak uważam? Normalny człowiek- mężczyzna ma potrzebę kobiety oraz rozmnazania się. Więc idąc na księdza niby decydując się na celibat jak można nazwać to normalnym zachowaniem. Widać, że umysł tego człowieka nie pracuje prawidłowo. Inni natomiast, którzy pragną seksu itd. też idą na księdza. Bo to super łatwa kasa, a na boku mają kobiety i dzieci. Inna część zaś korzysta, że ten zawód nie dość, że bardzo dobrze płatny to daje im pole do popisu względem swoich ciągów seksulanych do dzieci.

Tu mój starszy artykuł o moich rozmowach z księdzem przy wódce:

TU ARTYKUŁ KLER

 

Czy na tym co wyżej piszę zastanawiali się zwolennicy maniakalni kościoła? A w ogóle czy kiedyś pomysleli nad tym-

JAKIM PRAWEM W OGÓLE KSIĄDZ SPOWIADA ITD?

Przecież ksiądz nie utrzymuje kontaktu z Bogiem. Toż każdy facet jak się uprze może nim zostać. I co każdy ma powołanie. I jest wybrany przez Boga? Otóż nie. On sam się wybiera. Bo sam idzie w tym kierunku. A ten kierunek nauki itd. stworzyli ludzie. Podkreślam nie wtracajcie w ten chory interes Boga jak go tak cenicie.

 

WODA ŚWIECONA I KOSCIOL

 

Co to jest woda poświęcona??? To woda nalana prosto z kranu do tej michy gdzie wszyscy lapy mocza. Mój znajomy ksiądz mówił, że to sciema. Ludzie ltkaja kit i nawet za to płacą. Nkt żadnych modłów nad tym nieodprawia. Lecz przecież parafianie ( zn. słowa CZŁOWIEK CIEMNY ZACOFANY) uwierzą we wsztstko co im się powie.

 

No i te świątynie….  Ja się pytam po co one? Toż niby Bóg jest wszędzie. To przecież można się modlić chocby w domu. Kosciol to nic innego jak skupianie ludzi omotanych by hurtowo wciskac im kity. I zawwze bo tym satanustycznym akcie trwającym ok. godziny leci taca w obrót:-)))) A ludzie po godzinnym ryciu beretu wrzucaja i to często nie małe pieniądze. I po tem ksiądz super auto. Dobry burdel. Żyć nie umierać.

 

SZŁO BY TO JESZCZE ZROZUMIEC

 

Każdy orze jak może. Nie narobiac się można zarobić kope kasy. Dobra sprawa. Najemników nie brak. Trzeba korzystać z ich ciemnoty. Lecz to co robią zwłaszcza dziecia nie można zrozumieć. Powinni dawno siedziec Ci wszyscy w więzieniu. A inni wizniowie powinni ich przecwelic. Ja to bym w ogóle torturowala na wszelkie sposoby. Moje obrzydzenie i nie nawisc do kościoła i księży- bo Kościół tworzą właśnie Ci zwyrodnialcy jest przeogromna. Od najmłodszych lat nie uważam tego. Ochrzczono mnie i wysłano do komuni siła. U spowiedzi byłam raz. Przed komunią. Będę jakiemuś facetowi gadać co zrobiłam. Człowiek sam musi wysłuchać swojego sumienia i ewentualnie grzechy starać się naprawiać. Parafianie niestety myślą, że jak np. zdradza współmałżonka. Pójdą do ksiezulka i odwala przez niego zdrowaski za karę to wszystko już przebaczone.  ŻAŁOSNE!!!!

Zero honoru w ludziach i co najważniejsze brak samowolnego myślenia. Ich życiem rządzą ludzie zli i chorzy na umyślnie. I co najgorsze Ci omotani ludzie jak wściekle psy będą bronić kisciola. Tej odchlani zła, przestępstw, oszustw, masowej manipulacji i masy zboczencow seksulanych.

 

FILM NIE MÓW NIKOMU

 

Pokazuje czarno na białym dowody. I prosze nie porównywać tego do nauczycieli itd. Bo przeciętny człowiek dokonujący takich przestępstw traci pracę i jeszcze zostaje skazany na więzienie. Tu niedzieje się nic. Cały kler poprostu przyzwala na to. A gdzie nasz Rząd? Gdzie ten PiS od siedmiu boleści? Taki prawy i sprawiedliwy!!! Nie dość, że nie robi z tym porządku to daje na te zbrodnie ogromne pieniądze.

GRATULUJĘ ODWAGI TWÓRCA FILMU ORAZ DZIĘKUJĘ ZA POKAZANIE PRAWDY!!!

Powinno się zniszczyć zawód ksiądz i zburzyć kościoły. Na ich miejsca postawić szpitale, przedszkola, zakłady pracy i domy socjalne- za pieniądze skonfiskowane tym złodzieja księdza.

 

P. S.

Przepraszam jak ktoś poczuł się urażony lecz wyrażam swoje wieloletnie spostrzezenia oraz doświadczenia

 

LUDZIE OBUDZCIE SIĘ!!!!

 

 

Zapraszam na inne moje blogu:

Przez życiu z uśmiechem

Wedkarstwo i pasja

ZAPRASZAM TEŻ NA INNE ARTYKUŁY NA TYM BLOGU POLECANE:

Uraza

Uzależnienie psychiczne

 

Zdj. tytulowe wzięte z internetu

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: