REMONT

PODZIEKOWANIA ZA DOM

POMIMO, ŻE ZNM KAŻE ZROBIĆ JESZCZE PARE RZECZY TO MIMO TO DAŁ MI UMOWĘ NAJMU NA CZAS NIEOKREŚLONY

 

 

I to m. in zawdzięczam Wam moi Kochani. Już kiedyś wspominałam Wam, że na sumę razem 10 000 złoty znajomi wzieli mi pożyczki. Natomiast remont wyniósł na dzień dzisiejszy 17 000 złotych. I te 7 tysięcy to trochę dolozone z bloga i z renty. Lecz to nie wiele. Bo większość tych 7000 zł to od Was. Dlatego dziś chcę złożyć WAM PODZIEKOWANIA Z CAŁEGO SERDUSZKA. Chcę byście wiedzieli, że jestem niesamowicie wdzięczna Wam. Bardzo tą pomoc doceniam. Jak i pomoc w leczeniu. Chcę też byście wiedzieli, że dzięki Wam choć jedna osoba ma dach nad głową:-)))

 

PODZIEKOWANIA ZA TO, ŻE ZMIENILISCIE I ZMIENIACIE MÓJ ŚWIAT NA LEPSZE

 

Tak moi Drodzy podziekowania za zmiane mojego świata. Gdyż jak mądre jest powiedzenie, że całego świata nie da się zmienić. Lecz świat jednej osoby zawsze można. I wy to robicie. W dosłownym znaczeniu tych słów.

Choć bym chciała podziękować każdemu z osobna to nie da rady gdyż ilość osób, które pomogło i pomaga jest olbrzymia. Spora też robi to anonimo. Jedynie wymienię jedną osobę czyli DANIELA KOPCIA. Dlaczego wymieniam akurat tego człowieka? Bo oprócz pomocy finansowej oraz rzeczowej stał się też moim najbliższym przyjacielem. Towarzyszył i towarzyszy mi w każdym dniu walki. Wspiera duchowo. Pomaga mi prowadzić blogi. Jest to bardzo udana współpraca, ktora jeszcze bardziej buduje naszą przyjazn. Nigdy nie zwatpil we mnie. Nie wytykal mi nic. Poprostu był i jest oparciem. W rzeczywistości jestem osobą samotną. Nie mam nikogo. Prawie 24 godziny przebywam sama. Tu w Brzegu nie mam nikogo. Moja przyjaciółka nie ma c asu. Współlokator ma swój świat. Ciocia mueszka po za miastem. I choc3 mogę zawsze porozmawiać z Danielem.

DANIEL- DZIĘKUJĘ CI ZA TO, ŻE POJAWILES SIĘ W MOIM ŻYCIU:-)

 

Lecz podziekowania są dla Was wszystkich. Za Wasze dobre serca, chęc niesienia pomocy. Oby świat był pełny takich ludzi. By jeden drugiemu pomagał, a nie do gardła sobie skakał.

Patrzcie to dzięki Wam!!!!:-))))

 

 

TU ZAPRASZAM NA TO JAK WYGLĄDAŁ POCZĄTEK REMONTU I WALKI O DACH NAD GŁOWĄ:

BĘDZIE CIĘŻKO- REMONT

 

 

 

ZAPRASZAM TEŻ NA INNE MOJE BLOGI:

Psychologia i pomoc

Wedkarstwo z pasją

Radość życia z hobby

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: