O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

MARZENIE WARTE SPELNIENIA DLA DZIECI

POMÓŻMY SPEŁNIĆ TAK SKROMNE, A TAK WAŻNE MARZENIE

Dziś odbiegam tematowo od naszych zbiórek. Bo wszystkie są na leczenie. Lecz dzusiejsza nowa na naszej liście jest tak samo warta uwagi jak tamte. I jej cel też jest super. Mianowicie chodzi o młodą kobietę. Matkę trojga dzieci, które samotnie wychowuje. Gdyż 2 lata temu rozstala się z mężem bo znecal się nad nią i dziećmi. W końcu doszło do ciężkiego pobicia. Wtedy nasza bohaterka zrozumiała, że takie życie nie ma sensu. I odeszła wiedząc, że zostanie całkiem sama z dziećmi, które kocha ponad wszystko. Ma na imię Ania. Znam ją już prawie rok. I podziwiam tą kobietę. Tyle przeszła z byłym mężem. Dzieci też koszmar przeszły. A to maluszki zwłaszcza jedno. Ania chwyta się każdej pracy. Nie raz widziałam. Lecz taka praca to są grosze. A też jest mama na pełny etat. Gdyż nie ma rodziny i jest zdana tylko na siebie. Więc z pracą na pełny etat, na zmiany to w jej wypadku niemożliwe.

 

ANIA POTRZEBUJE MIEĆ PRACĘ W DOMU- I TU MAMY OKAZJĘ SPEŁNIĆ JEJ MARZENIE

Więc wpadła na świetny pomysł. Połączyć przyjemne z pożytecznym. I tym spełnić swoje marzenie i zapewnić godne życie dziecia. Mianowicie chce zajmować się robieniem na własną rękę maniciure i inne z tym związane czynności. I przedewszystkim w domu. Ma smykalke do tego i lubi to robić. Lecz żeby zacząć trzeba nuestety zainwestować w sprzęt i potrzebne środki kosmetyczne dotego. Więc obliczyla, że na start potrzeboje 4000 zł. Z czasem chce otworzyć działalność gospodarczą. Niestety żaden bank nie da jej pożyczki. Rodziny nie ma. Więc żeby pomóc sobie i dziecia postanowiła zwrócić się o pomoc do dobrych ludzi poprzez ZRZUTKE.

Czas akcji nie jest dokładnie określony. Lecz wiadomo czym szybciej zbierze potrzebną kwotę – to tym szybciej wystartuje z swoją pracą. I tu jak zawsze liczy się każda kwota nawet 1 zł, a także udostępnianie. Zbiórka jest w trakcie weryfikacji. Lecz wiarygodność jest pewna.

APEL ANI

CHCĘ SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIE I ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ BY DAC BYT SOBIE I DZIECIA

 

Jestem samotną Mama trójki wspaniałych dzieci. Mają 3, 5 i 7 lat. Od dwóch lat wychowuje je sama gdyż rozstalam się z moim byłym mężem ponieważ znęcał się nad nami. Nawet doszlo do ciężkiego pobicia. Dzieci po tej ciężkiej traumie mają problemy z nauka i muszę mieć sporo czasu dla nich. I być przy nich.

Niestety przez to z pracą mam ciężko. Chwytam się wszystkiego. Lecz to i tak mało. A chcę pracować i zarabiać. I przedewszystkim zapewnić dziecia godne życie.Moją pasją jest maniciure i inne z tym zwiazane czynności. Kocham robić paznokcie. I taką właśnie pracę bym chciała podjąć lecz nie u kogoś, a u samej siebie. Więc chcę zacząć robić to w domu. Z czasem założyć działalność gospodarczą. Lecz na start potrzebuje trochę pieniędzy, a nie mam możliwości uzyskania kredytu.

Nie mam też rodziny, która mogłaby by pomóc. Jest mi bardzo ciężko. Dzieci rosną razem z nimi koszt ich utrzymania. Kocham je ponad wszystko. I chcę być Mama, która potrafi zadbać o rodzine- dzieci by im nic nie brakowało. A zwłaszcza podstawowych rzeczy. Dlatego chcę podjąć to wyzwanie. Założyć mały salonik maniciure. Wierzę w swoje umiejętności. Tylko potrzebuje wsparcia na początek.

Proszę dajcie mi szanse na lepsze jutro dla siebie i dzieci.
Z góry bardzo dziękuję

LINK DO LISTY ZBIÓREK

LINK DO ZBIÓRKI ANI

 

KOCHANI CZYTELNICY

Nasze grono na tym blogu wzrasta z dnia na dzień. Co bardzo mnie cieszy tym, że jesteście i tym, że wspieracie naszych bohaterów małych i dużych. Mam informację już kiedyś wspominałam, że aktywnue pomagacie. Więc i tym razem na Was liczę. I jak zawsze podkreślam nie chodzi o duże kwoty. Jak każdy dorzuci swoje 1 – 2 złote uda nam się spełnić marzenie Ani i poprawić życie jej dziecia. Także pamiętajmy- udostępnianie to też pomoc. Więc proszę o wsparcie.

W nas siła by pomagać innym💖

 

P. S.

Odwiedzając i substrybujac moje blogi też wspieracie moje leczenie.

Także zapraszam na mój kanał na YT i proszę o suby gdyż potrzebuje min. tysiąc nabierać. Tu link do filmiku o naszym blogu z pomocą

MÓJ YT

ZAPRASZAM NA INNE MOJE BLOGI:

Przez życie z uśmiechem

Zlote myśli

Po prostu Ewa i jej wiersze

Wędkarstwo z pasją

 

Zdjecia użyte w artykule za zgodą Anny Kukuly.

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: