O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

SERDUSZKO DLA TOMUSIA

POMÓŻMY! BARDZO PILNE!

Dziś na moim fanpage pojawił się w komentarzu link do zbiórki. Serduszko mi się aż scisnelo. Postanowiłam pomóc jak tylko jestem wstanie. Gdyż tu czas odgrywa bardzo ważna rolę. Mianowicie ciężko chory 23 miesięczny chłopiec o imieniu Tomek. Maluszek ma poważna wadę serca. I niestety rodziców nie stać na operację. Chłopiec choć jeszcze taki malutki przeszedł już bardzo wiele.

Dlatego z całego serca chcę Was prosić o wpłaty. Nawet te najdrobniejsze 1 zł. Trzeba uzbierać ponad 8000. To wsumie nie jest aż tak dużo. Lecz mamy mało czasu. Więc proszę o wsparcie jakie tylko się da i o udostępnianie, a także o pokazanie tej zbiórki znajomym oraz rodzinie. Pamiętajmy: MY RAZEM JESTEŚMY OGROMNA SIŁA, KTÓRA MOŻE NIE JEDNO ŻYCIE URATOWAĆ PRZY CZYM NIC PRAKTYCZNIE NIE TRACIMY. W tym momencie od nas zależy życie Tomka.

Więc Kochani proszę przeczytać o Tomku i całej akcji. I DO DZIEŁA💖💖💖

WIERZĘ W WAS!👍

 

 

ZBIÓRKA NA SERDUSZKO DLA TOMUSIA- KOPIA APELU RODZICÓW TOMKA ZE ZBIÓRKI

Marta Grzegorz Pacer

ORGANIZATOR SKARBONKI

Witam KOCHANE serduszka bardzo serdecznie proszę o udostępnienia i wsparcie dla Tomusia. Ten słodziak już wiele przeszedł w swoim krótkim życiu i dalej walczy o zdrowie a nawet życie. Nie pozwólmy żeby tyle sił maluszka się zmarnowało i jego serduszko przestało bić błagam Was o każde wsparcie. W ilości siła. 2,5,10,15 nam nie ubędzie a Tomusiowi pomoże. To jak mogę na Was liczyć? POMOŻECIE? Dokładny opis na stronie głównej Tomusia. Bo jak nie My to nikt! Dobro wraca!

14 dni do końca
WSPARŁO 405 OSÓB
9 670 zł (53%)
BRAKUJE JESZCZE 8 330 ZŁ

Wesprzyj

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: