JAK MOŻEMY POMÓC INNYM OSOBOM

PODATEK 1% ZOBACZ MOZLIWOSCI JAKIE DAJE

MAMY JUŻ PRAWIE POŁOWĘ KWIETNIA

To czas kiedy zbliża się termin rozliczania podatku. Większa część z nas co rok się rozlicza. I też wiele osób nie zwraca uwagi na możliwość przekazania 1% dla kogoś potrzebującego. A mawet dla paru osób czy instytucji. Gdyż ten podatek można podzielić i oddać np. dla trzech osób. Może ktoś pomyśli:

PRZECIEŻ TO BEZSENSU. BO TO MARNA SUMA, A JESZCZE DZIELONA NA PARĘ OSÓB….

I tu ogromny błąd. Bo dajmu np. 30 zł to po 10 zł na osobę wychodzi. I dla tych chorych potrzebujących ludzi to są duże pieniądze. A jak nazbiera się spora ilość osób, które przekażą darowizne dla danej osoby- może się okazać potem, że spora sumka się nazbierala. Dla jednego to będzie pokrycie kosztów za rehabilitację. Dla kogoś innego wykupienie leków czy operacja. Jeżeli nawet nie takie rzeczy to chodź będzie ktoś miał na jedzenie.

Co najlepsze podatek 1% to pomoc gdzie nie tracimy my nic. Bo jak go komuś nie oddamy to i tak nie dostaniemy go spowrotem. Szczerze mówiąc nie wiem co się dzieje z nim. Aczkolwiek podejrzewam, że trafia do kieszeni naszych polityków itp. pazernych ludzi.

PODATEK 1% I JA

Jak wiecie ja też zbieram 1% podatku poprzez fundację AVALON – pomoc dla chorych niepelnosprawnych. Lecz pomimo to promuje innych też plakary z numerem KRS. Bo chcę by każdy nazbieral jak najwięcej. Dlatego podkreślam co pisałam wyżej- PODATEK MOŻNA DZIELIĆ NA WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ OSOBĘ.

Obecnie na tym blogu służącym głównie do tego by pomagać na różne sposoby. M. in poprzez porady, poruszanie trudnych tematów, a przedewszystkim przez pokazanie zbiórek oraz historii ludzi w tragicznych sytuacjach.

Dziś chcę Wam przypomnieć naszych bohaterów z tego właśnie bloga, którzy zbierają 1%. W tym też ja. I chcę Was z całego serca prosić o udostępnianie tego artykułu. A także zachecanie rodziny i znajomych by oddali na te osoby podatek.

Mamy tu osoby z różnymi schorzeniami. Każdy potrzeboje na coś innego. Lecz każdego sytuacja jest tak samo ważna i trudna. I każda wymaga wsparcia.

Także każdej z tych osób możecie wpłacać datki bezpośrednio na ich zbiórki LISTA

Lecz w tym artykule głównie zwracam uwagę na 1% tak ważny dla nas chorych- zdanych na pomoc innych. Pamiętajmy, że razem możemy więcej. Także pomoc to nie tylko oddanie podatku czy wpłata. Pomaganie to też udostępnianie wszystkiego co dotyczy takich osób i zachęcanie innych do wsparcia. Zasięg przy takich typu akcjach odgrywa dużą rolę.

Tutaj przedstawiam plakaty osób z tego bloga i wierzę w Wasze dobre serca. Więc zapraszam do akcji: ODDAJ 1% I UDOSTĘPNIAJ:-))) 💖

 

KIEDY BĘDZIE WIADOMO ILE KTO NAZBIERAŁ?

To jest ważne pytanie. To ile kto nazbierał będzie wiadomo dopiero w Październiku. Tak samo dopiero wtedy zostaną wypłacone zebrane pieniądze ludzia. Lecz i wtedy każdy z nich będzie potrzebował ich jak i teraz.

 

ZAPRASZAM NA INNE MOJE BLOGI:

Po prostu Ewa M

Złote myśli

Wedkarstwo z pasja

 

ZDJ. WZIĘTE ZA ZGODĄ OSÓB, KTÓRYCH DOTYCZĄ

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: