MUZYKA MOIM ŻYCIEM

NIGHTWISH MUZYKA JAKA KOCHAM

 

MOJA PASJA- MUZYKA HEAVY METAL I ROCK

Jak wiecie napewno z innych artykułów, że kocham muzyke rockowa i heavy metal. Także nie gardzę punk rockiem. Do moich ukochanych zespołów zalicza się przedewszystkim METALLICA i NIGHTWISH.

Lecz wiadomo też bardzo lubię m. in ARCH ENEMY, FARBEN LEHRE, IRON MAIDENi wiele innych. Lecz dwa wcześniej wymienione zespoły są na puerwszym miejscu mojej listy muzycznej. I oczywiście na pierwszym miejscu także jest TARJA TURUNEN- była wokalistka zespołu Nightwish.

Od dziecka kocham taki rodzaj muzyki. Większość zespołów, które lubię znam od dziecka. Natomiast zespół z Tarja od paru lat. Choć ma on już swoje lata.

OD PIERWSZEGO USŁYSZENIA ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIGHTWISH I TARJI

Ich muzyka wprawia mnie w cudowny nastrój. Ma tak niesamowity charakter. Teksty piosenek są naprawdę wspaniałe. Ich utwory przenoszą mnie i zapewne wielu innych do innego świata. Głos Tarji operowy- poprostu piękny. Aczkolwiek Floor Jansen (obecna wokalistka) też naprawdę dobrze śpiewa. Już niewspominajac, że ich styl sceniczny, a może życiowy- jeśli chodzi o ubiór jest poprostu super.

Może nie uwierzycie… Ja często swoje artykuły na blogi piszę słuchając na tak zwanego fulla ich muzyki. Nawet teraz pisząc o nich:-))) I co też może być dziwne lecz uspokaja mnie ta muzyka. I lepiej przy niej mi się myśli.

Najczęściej słucham kawałków

EVER DREAM

Bless the child- Floor and Tarja

Wish I Had An Angel

Storytime

A i wiele innych… Za dużo by tu wymieniać. Bo bym jeszcze musiała kawałki Tarji wymienić:-)))) To by mi chyba do wieczora zeszło.

JAK BARDZO NIGHTWISH JEST WAŻNY W MOIM ŻYCIU

Aż za bardzo ważny. Towarzyszył mi w ostatnim czasie. W najbardziej tragicznych sytuacjach w moim życiu. Podnosił na duchu. W ubiegłym roku w szpitalu. Przed operacją non stop miałam słuchawki w uszach. I oczywiście moje nerwy koily ich utwory. I nie pozwolił mi się poddawac. Nawet czasem może ktoś sobie nie zdawać sprawy jakim przyjacielem jest dla nas muzyka. Ja się z nią dosłownie utozsamiam. I mam ją w duchu i na ciele.

A propos tatuaże mam za darno lecz nie przez speca od tego. Tylko laika. Lecz tak czy siak zamierzam się cała wytatuowac. Bo to moje marzenie. Jeszcze będą poprawiane:-). Tak samo jak choć raz w życiu być na koncercie Nightwish. Lecz to nie możliwe. I niechodzi o pieniądze. Tylko o padaczkę i stroboskopy. Nie mogę oglądać koncertów.

ZAPRASZAM NA INNE MOJE BLOGI:

Poprostu Ewa M

Wedkarstwo z pasją

Psychologia i pomoc

PODOBNE ARTYKUŁY:

Dżem

Zdj. tytułowe wzięte z internetu. W artykule zdjęcia własne

 

HEJKA!

ZAJRZYJ NA TEN LINK:-) TO NOWY BLOG GDZIE POD ZDJĘCIAMI ZNAJDZIESZ LINKI DO RÓŻNYCH OFERT, PORTALI, KONKURSÓW ITD. MOŻE ZECHCESZ SIĘ ZAREJESTROWAC?  WARTO BO WESPRZESZ TYM MOJE LECZENIE👍 JEDYNIE CO TO MUSISZ POTWIERDZIĆ E- MAIL SWÓJ I POŚWIĘCIĆ CHWILĘ SWOJEGO ZAPEWNE CENNEGO CZASU😃

LECZ Z GÓRY DZIĘKUJĘ❤

POPROSTU- EWA MORDAL

Zdj. użyte na blogu właśnie i z także wzięte z internetu

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: