Mój pamiętnik

REMONT UWAZAM ZA ZAKONCZONY

OSTATNIO OPUSCILA MNIE WENA…

Zbyt dużo problemów. Zbyt dużo chorób. Poprostu wszystko zawaliło mi się na głowę. Jak porządna lawina. I mało tego- dostałam też bardzo zimny prysznic. I wtedy zrozumiałam, że niestety, ale remont trzeba uznać za zakończony. I liczyć, że to co jest zrobione to Znm przyjmie. A resztę popusci.

Po prostu nie mam szans. Co z tego, że mam pomoc od ludzi za, która z całego serca dziekuję. Lecz ja tych pieniędzy już od bardzo dawna nie przeznaczam na remont. Gdyż musiałam wybierać; leczenie, leki, jedzenie i opłaty czy remont. I wybrałam tamte sprawy. Jak wiecie zaczęłam leczenie wątroby. Mam wieczny problem z wykupieniem recepty od neurologa. I mam też jak dla mnie ogromne rachunki za prąd.

Dostałam ostatnio trzy faktury płatne do 08.04.19roku z elektrowni. Wpierw przyszły dwie, a potem spisali licznik i wysłali trzecia. Publikuję dwie. Bo już mi się ściągać trzeciej nie chciało tak mnie to dobilo.

Mianowicie 470 zł, 240zł i 170zł. W zaokragleniu podaję kwoty. Razem ok. 900zł. Także uznałam, że muszę jakimś cudem uzbierać tą kwotę. Co uniemożliwiło mi zakończenie remontu. I uznałam, że jak jest teraz tak mieszkanie zostanie. A Wy trzymajcie kciuki by przeszło:-)))

REMONT ZAKOŃCZONY ZA TO INTENSYWNE LECZENIE ZACZĘTE

Jak wspominałam w poprzednim artykule mam bardzo dużo wizyt u lekarzy. I badań na jakiś czas do przodu. Terapia, która teraz przechodzę mogę powiedzieć, że nawet dobrze reaguje na leki. Aczkolwiek nie super. Odczuwam skutki uboczne. Lecz nie z dużą siłą. Byłam też u okulisty. Z minus 3 dioptri już mam na oczach po minus 5 dioptri. W mojej sytuacji najlepszy był by zabieg. Doktor mówi, że będę cały czas tracić wzrok. Nie dość, że niedowidzam to mam spory oczoplas. Tu się klaniaja jeszcze neurolog, endykrolog i nawet onkolog. I jedna z tych wizyt będzie niestety płatna. Co do zabiegu z tego co wiem- to się chyba 2-3 lata czeka na NFZ. Prywatnie tylko miesiąc. To by było najlepsze rozwiązanie lecz to koszt ok. 3000 złoty.

Dalej też walczę z zębami. Mam teraz wizytę na 18.04 na następne wyrywanie. Lecz najgorsza z tego wszystkiego jest padaczka. Mam często ataki. Był okres przerwy gdy ich prawie w ogóle nie miałam. I zaczęło się od nowa…. Czyli często. Przyczyn tego jest wiele. To leki za słabe były już. To mocniejsza dawka teraz. To stres i nerwy swoje robią. Dobrze, że chociaż poradziłam sobie z bezsennościa. Biorę melatonine cały czas. Naprawdę bardzo pomaga:-))).

DZIŚ OBUDZIŁAM SIĘ ,POLAMANA’

Mam słabą odporność. Więc dużo mi nie trzeba. Dziś obudziłam się z potwornym bólem kości i mięśni. Z gorączką, bólem głowy i zapchanym nosem. Ledwo żyje. Lecz do lekarza się nie wybieram z tym. Bo lekarz to recepta. Na, która nie mam. Nie mogę sobie pozwalać na dodatkowe wydatki. Mam nadzieję, że Ibuprom pomoże. Gorzej jeżeli to grypa.

WRACAJĄC DO REMONTU

Od Września trwała walka o dach nad głową dla mnie. Jakby nie patrzeć walczyliśmy razem. Co mi samej udało się pożyczyć na remont i dołożyć swoich pieniedzy to swoją drogą. Lecz bez waszej pomocy to była raptem połowa tego co zostało na tą chwilę wydane.

Mogę szczerze powiedzieć bo wierzę, że umowę dostanę: DZIĘKI WAM MAM GDZIE MIESZKAĆ!!!! Daliście mi dach nad głową. Staliscie się częścią mojego życia. Wszyscy Ci, którzy wplacali i udostępniali akcję na remont. Pomimo, że spotkało mnie wiele przykrości ze strpny wielu ludzi w tym czasie. Wy o wielkim sercu przycmiliscie to zło i podłość. Dzięki Wam pomimo wszystko widziałam i widzę słońce na horyzoncie. Bo bez Was nie mam szans…. Taka jest prawda. To nic miłego być zdanym na kogoś. Uwierzcie, ale gdy ktoś nie ma wyjścia to poprostu musi. No chyba, że mu na życiu nie zależy. A mi zależy i to bardzo.

Specjalnie dla Was pomimo tremy strasznej nagralam filmik. Chcę Wam podziękować i chcę być jak najbardziej realna. A nie tylko internetową osobą proszaca o pieniądze. Chcę byście mnie znali. Bym była w 100% realna.

FILMIK DEBIUT DLA WAS

Postaram się więcej filmów robić i pokazywać Wam moje życie. Byście mogli nie tylko o nim czytać. Cxy oglądać zdjęcia, ale także widzieć mnie i w tym słyszeć.

MOJA ZRZUTKA MA NOWĄ SZATĘ

Z zrzutki o remocie i leczeniu- przechodzę na zrzutke bez remontu. Natomiast na leczenie, leki, jedzenie itp. Ta zrzutka przeszła potrujna weryfikację i prócz paska wiarygodności dostała możliwość wpłat cyklicznych. W niej wymienilam wszystkoe choroby. Gdyż w poprzedniej jak zakladalam nie miałam przy sobie pełnej dokumentacji. A zrzutka wymaga przesłania dokumentu medycznego na każdą chorobę, która wpisujesz w opisie. Teraz już miałam więc mogłam wymienić wszystko.

To zbiórka tak zwana stała. Gdyz nie ma ona celu, że mam 3 miesiące by zebrać na np.drogie badanie. Ona ma cel bieżący. Bym mogła się leczyć i miała na leki itd. Dlatego nie ma ona kwoty docelowej i daty konkretnej. Do końca roku. Tak zrobiłam gdyż tak mi poradzono w zrzutce i nie tylko. Takich akcji charytatywnych jak ta jest wiele. Mam nadzieję, że w przyszłości moja sytuacja ulegnie zmianie. I już nue będę musiała Was Kochani prosić o pomoc. Lecz teraz niestety muszę. Tamta jest jeszcze aktywna poprzednia też.

Nowa jest widoczna u góry, ale podaje jeszcze raz link:

ZRZUTKA NA LECZENIE

 

Chcę Was też zaprosić do substrybcji blogów jak i mojego kanału YT. To tez forma pomocy dla mnie. Na YT musze nazbierac 1000 substrybcji by móc umieścić tam reklamy. Na blogach natomist muszę mieć aż 2000 substrybcji by móc mieć artykuły sponsorowane. Forma zarpbku online. Więc sposoby pomicy mi są przeróżne. Różnią się czasem. Bo to co zostaje wpłacone na zbiórkę mam odrazu. A podatek dopiero w Październiku. I tak samo z blogami czy YT to opcja w przyszłości. Bo trochę zajmie zebranie tylu osób. Aczkolwiek z Waszą pomocą wiem, że to jest możliwe:-))))

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA REMONT I DACH NAD GŁOWĄ!!!

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA INNE MOJE BLOGI:

Psychologia i pomoc

Wędkarstwo z pasją

Radość życia

 

Zdj.tytułowe wzięte z internetu

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: