O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

POMOZMY W REMONCIE-PILNE

DZIŚ PRZEDSTAWIAM WAM NASTĘPNA OSOBĘ, KTÓRA POTRZEBOJE POMOCY

Pomozmy Justynie Chwala. Potrzebuje pilnie wyremontować dom by móc zamieszkać tam z dziećmi. Kazda złotówka czy udostępnienie to dużo dla niej. Kwota, która potrzebuje nie jest duża.Aczkolwiek dla matki z 3 dzieci to są ogromne pieniądze. Czasu jest mało. Więc zakasajmy rękawy razem i do roboty. Kto nie może pomóc finansowo to proszę by udostępnił ten post. To też pomoc!!! Dziękuję z góry Wam Kochani Czytelnicy za zaangażowanie:-)))

POMOZMY JUSTYNIE:-) ZAPRASZAM NA PARĘ SŁÓW OD NIEJ

 

Kochani zwracam się do was z prośbą o pomoc w remoncie mojego domu rodzinnego. Jestem samotna matka z 3 dzieci postanowiłam wrócić jak to mówią na stare śmieci. Niestety nie przeczuwałam,że dom będzie w tak opłakanym stanie. Komuś się nudziło i wybił szyby oraz brak elektryki daje wielkie koszty, którym nie podoła sama,a muszę jak najszybciej się wynieść z obecnego mieszkania.

 

TU ZNAJDZIECIE LISTĘ ZBIÓREK W TYM JUSTYNY:-)))

ZBIÓRKA POMAGAM LISTA ZBIÓREK

 

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA INNE BLOGI:

 

Wędkarstwo z pasją

Radość życia i hobby

PODOBNE ARTYKUŁY:

 Pilna operacja Piotra

Pomóżmy Małgosi

Zdjecia użyte do artykułu za zgodą Justyny Chwała

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: