GDZIE SZUKAĆ WSPARCIA FINANSOWEGO

ANKIETY PLATNE-DOSLOWNIE NA CHLEB

DZIŚ DALSZA CZĘŚĆ JAK POMÓC SOBIE W DRAMATYCZNEJ SYTUACJI

Ostatnio pisałam ma temat fundacji oraz zbiórek <kliknij>. Dziś natomiast tak jak zapowiedzialam artykuł ANKIETY PŁATNE.Jak wiecie jestem w bardzo złej sytuacji życiowej. Często spotykam się z takim tekstem kierowanym do mnie; ZAMIAST ZEBRAĆ TO ZACZNIJ ANKIETY WYPEŁNIAĆ- TO ZAROBISZ. Zebrać czyli chodzi o zbiórkę. Co juz w ostatnim artykule wyjaśniłam; Zebra sie na ulicy. Natomiast w zbiórce charytatywnej i legalnej prosi się o pomoc.

Ci ludzie co tak nadgorliwie każą mi wypełniać – nawet nie wiedzą, że od kilku miesięcy to robię. I wciskają coś o czym nie mają zielonego pojęcia. Myślą, że jak w google pisze iż nawet 15 euro za ankiete to miliony da się zarobić. Co do rzeczywistości nie ma w ogóle porównania.

Jak to już ostatnio okreslilam; JAK DOSŁOWNIE ZAROBIĆ NA CHLEB? I podkreślę tylko na chleb i to nie zawiele tego chleba będzie. Tu link do opini ludzi co próbowali. Ja też w tym powiedzy, że siedzę i jest to śmiechu warte. A ludzie, którzy karza ma tym zarabiać mi i innym np. na leki to radzę poczytać wpierw o tym. I nawet spróbować choć na 1 miesiąc zarejestrować się w jakiejś firmie… I wypełniać ankiety….

PŁATNE ANKIETY JAK TO U MNIE WYGLĄDA

Parę miesięcy temu zarejestrowalam się w paru firmach czy jak to nazwać. By zarabiać  ankietach. Ot jakie było to dla mnie zdziwienie gdy okazało się, że do wielu ankiet nie pasuje urządzenie moje czyli smartfon. Był wymagany laptop czy komputer. To już ta część ankiet odpadala. A ich było najwięcej. Po tem odrzucali mnie z ankiet gdyż mój profil u nich nie pasował do danej ankiety. Mało tego ankiety przychodziły raz na jakiś czas. I rzadko były płacone w gotówce. Częściej w bonach np. do Tesco. A po co mi te bony? Tu nie ma żadnego ze sklepów do, których oferowali bony. Jeżeli chodzi o pieniądze to zbierało/ zbieram punkty za ankiety. Aż w jednej firmie po 3 miesiącach, a może i po znacznie dłuższym czasie udało mi się nabierać 2500 pkt. I mogłam je wymienić na pieniądze. Wiecie ile? Dokładnie 17,5 zł. Ot bochenek chleba na miesiąc.

Mało tego to jeszcze marnotractwo czasu. Często wypełnianie ankiet trwa np. 40 minut. I przed samym końcem dowiadujesz się, że jednak nie pasujesz do ankiety. To za ten czas można chocby część artykułu na blog napisać. Bo tak zajmuje mi ok. 3 godzin. Lecz przynajmniej robię to z przyjemnością. I nie muszę odpowiadać na głupie pytania w ankietach. Mało tego na to idzie internet na te ankiety za,który też płace. Jestem bardziej na minusie niż na plusie.

WIĘC DLA KOGO PŁATNE ANKIETY?

Dla osób z komputerem oraz takich co dobrze nasciemniaja w profilu o sobie. To znaczy, że np. napiszą iz są po studiach. Mają 5 dzieci. Robią full zakupów itd. I mają dobrą pamięć. Gdyż wypełniając ankiety trzeba pamiętać co się napisało w profilu. To wtedy faktycznie może te 50 zł miesięcznie uda im się zarobić. Albo i więcej. I przedewszystkim dla ludzi, którzy mają czas i cierpliwość. U mnie tego wszystkiego brakuje. Aczkolwiek dalej jestem zarejestrowana teraz tylko w dwóch firmach. I wypełniam. Lecz to jest maks. 1 ankieta tygodniowo co pasuje do mnie. Więc za pare miesięcy może znów zarobie te 17zl???

TU PRZEDSTAWIAM LINKI DO ANKIET,KTÓRE Z TEGO CO WIEM SĄ WYPLACALNE I NIE,KTÓRE PRÓBOWAŁAM:

OPINIE.PL

Tu właśnie zrobiłam te 17,5zl. Ankiety dość proste i krótkie. Aczkolwiek bardzo mało na urządzenia mobilne. I rzadko w ogóle przesyłają ankiety. Lecz wyplacaja. Bez problemy otrzymałam pieniądze od nich. Mają też bony, doładowania itp. za wypełnianie ankiet. Zbiera się u nich punkty, ktore potem można wymienić na różne nagrody.

-PANEL ARIANDA  

Byłam u nich zarejestrowana lecz zrezygnowałam. Jedynie nagrody w bonach/kartach podarunkowych. Do sklepów, których nie ma w mojej okolicy. Natomiast są uczciwi bo moja znajoma z nich korzysta. Lecz ma ciekawy profil i korzysta z laptopa. Także ma pole do popisu to raz w miesiącu Raz na dwa miesiące ten bon za 50 zl dostaje.

-GLOBAL TEST MARKET 

Byłam i chyba nadal jestem u nich zarejestrowana. Sporo ankiet przesyłają. Zdarzało się, że nawet 10 dziennie. Lecz do żadnej nie pasowałam. Bądź wymagany był komputer. Dla kogoś jak wcześniej pisałam z dobrym profilem oraz kompem może to być jakiś tam niewielki zarobek. Uprzedzam, że z tego co widziałam mają dosyć długie ankiety. Zawsze jest o tym info przed rozpoczęciem. Z płatnościami chyba też jest parę opcji.

-ANKIETY MOBROG

Tu wygląda, że niby ciekawie płacą. Lecz tylko komputery wchodzą w rachubę. Pare miesięcy byłam zarejestrowana u nich. Nie dość, że mało ankiet żadna nie była na smartfona. Chyba, że ja mam takiego pecha.

-YOU GOV

To nowe dla mnie. Od tygodnia jestem zarejestrowana. Z czego widziałam mają bony. Lecz w tym jest też do allegro.pl. Więc to mnie skusilo.Niestetety trzeba mieć parę tysięcy punktów by dostać bon. Ja mam az 70. Od tygodnia aż 2 ankiety dostałam do wypełnienia.

JEST TEGO BARDZO DUŻO. NIE BĘDĘ WSZYSTKICH WYMIENIAĆ. W KAŻDYM RAZIE PRÓBOWAŁAM WIELU. TO NIE DLA MNIE. CHOĆ OPINIE.PL I YOU GOV DALEJ SIĘ TRZYMAM.

-TU ZNAJDZIECIE WIĘCEJ PŁATNYCH ANKIET

Pomimo wszystko nie rezygnuję i dalej wypełniam. Mnie nawet te 17 zl ucieszyło. Lecz śmieszne za parę miesięcy.

ZAPRASZAM NA:

Zlote myśli

Po prostu Ewa M

 

Zdj.tytulowe z internetu

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: