Mój pamiętnik

CIEZKIE DNI JAK DLA MNIE

MIAŁAM W WEEKEND ODPOCZĄĆ…

A gdzie tam!!!Po weekendzie czułam się jakbym ostro pochlala.Ciezkie myśli i głowa.Przez to wszystko non stop trawil mnie silny ból głowy,który odpuścił dopiero wczoraj.Za dużo się działo.Już jakoś przerawilam Sobotę.Rano o niej napisałam i zakonczylam temat.No niestety spokoj nie trwał długo….

Bliżej wieczoru zadzwoniła do mnie pewana pani.Wspaniała i przesympatyczna kobieta.Zadała mi pytanie:Czy znam Rafała B.?A ja na to-Pierwszy raz słyszę o takim człowieku….

Bo wie Pani co ten człowiek zbiera na swoje konto dla Pani pieniądze.Twierdząc,że ma pani komornika więc nie można na Pani konto wpłacać.A jak się go spytalam to przecież na zbiórkę się wpłaca co nie?On powiedział,ze nie warto bo Ci z fundacji zabierają jej połowę….

Dotego przysłała mi screeeny…Już chciałam iść na policję.Nawet udało mi się je wydrukować.Dotarłam też do 3 innych Pań co zostały oszukane.Jaki był to dla mnie szok!!!

Postanowiłam napisać stanowczo do tego człowieka.Gdyż pójść na policje to może latwe.Lecz gorzej potem jak sprawa.Bo te Panie z różnych części Polski.Więc zapewne sprawa była by w moim mieście.A one musiały by dojeżdżać.Na szczęście udało się.Oddał tym Panią pieniądze…Lecz nue potrafię zrozumieć jak można coś takiego zrobić.Wykorzystać czyjeś bałaganie o pomoc.Kogoś chorego i zdesperowanego by zdobyc pare zloty na gry.Bo dowiedzialam się,że ten człowiek gra na zakładach bukmacherskich.

Cięzkie to wszystkoi to bardzo.Gdyż Panie chciały mi pomoc.Zostały oszukane.Dotego ogólnie samo w sobie jest to sporym przeżyciem.Lecz w dalszym ciągu nie mam pewności czy tych ludzi nie było znacznie więcej.No myślę,że może po poscie,który dałam na FB w razie co ktoś się zgłosi.Jezelu ów taki jest.

CIEZKIE DNI ,ALE JUŻ JAKO TAKO DOSZŁAM DO SIEBIE

Sprawa jako tako zakończona jedna i druga.Cóż stało się lecz trzeba żyć dalej.Więc skupilam się na skompletowaniu rzeczy hydraulicznych.Mianowicie bateri z podgrzewaczami.Dzieki wsparcia darczyńców.Którym z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ.Udało mi sie 1 zakupić.Dziś drugą zamawiam.Więc następnie zbieram na hydraulika.Wczoraj patrzylam na cenniki w internecie.Ja potrzebuje wymiany 2 bateri oraz wymiane zaworu.I niewiem ile w tym prawdy ,ale znalazłam parę i szok…tu pokazuję…Ciężkie ceny jak dla mnie.Wychodzi,że 400 zl muszę najmniej szykować.

Lecz wmawiam sobie-baterie już są to i na hydraulika się nazbiera.Najgorsze jest to,że z tych pieniędzy na remont też wykupuje leki i jedzenie.Dlatego jak wspominałam mam drugą stałą zbiórkę ,która ma być po zakończeniu obecnej.Tam pisze,że zakończyłam remont.Co jest jeszcze nie prawdą.Lecz ona była pisana pod kątem przyszłości.Wymieniam w niej szczegółowo wszystkie choroby.Gdyż w tej obecnej tylko część.Każda jedną musiałam potwierdzić dokumentem.Tym razem w ogóle przeszłam podwójna weryfikację.tu możecie ją zobaczyć <NA ŻYCIE>.Zresztą jest widoczna na blogu.

JESTEM TEŻ W TRAKCIE TESTÓW

Ostatnio pisałam Wam,że dowiedziałam się o melatoninie i innych substancjach.Mogących być przełomem w chamowaniu ataków padaczki.Także w walce z bezsennoscia u osób chorych na epilepsje.I postanowiłam przetestować na sobie.

Także od paru dni do swojej diety wprowadzilam mała dawkę melatoniny.Dwa razy dziennie po tabletce z OMEGA 3 i malutką dawkę KREATYNY.Powiem narazie tyle,że sen się polepszyl.Lecz za wcześnie by rozwijac ten temat.Jutro zamierzam zrobić artykuł w kategorii CIEKAWOSTKI MEDYCZNE-co to jest kreatyna i kwasy omega 3.I jak widzi te substancje w leczeniu napadów padaczkowych.O za jakiś czas na piszę jak się czuję.Jak wyglada dokładnie przyjmowanie przezemnie tych suplementów.

Daj szczęście,że coś to pomoże.Bo ostatnio jeśli chodzi o tą chorobę-znacznie się u mnie pogorszyło….ataki i bezsenność wróciło.

Ciężkie życie,ale nie takie tragiczne.Trzeba kombinować i jakoś próbować sobie pomoc.Może i komuś to pomoże?Bo po moich testach i artykulach postanowi spróbować?Dobrze by było jakbym mogła w ten sposób pomóc innym:-)))

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA:

PSYCHOLOGIA I POMOC

 

Zdj.użyte jako tytułowe z internetu.

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: