Polska rzeczywistość

WOSP-CALYM SERCEM Z JURKIEM

TRAGEDIA DO,KTÓREJ BY NIE DOSZŁO

Udało się….tak im się udało….Dobrze wiecie komu.Lata dazyli by zniszczyć WOSP.W tym przedewszystkim Jurka.W ostatnim czasie przechodzili sami siebie z nagonką na akcje i tego człowieka.Wmawiali ludzia,że Jurek okrada ludzi.Także,że ta zbiorka to zło.I szatan macza w tym palce.Choć sami kradną i są samym złem-niszczący wszystko na swojej drodze.

Jak wiadomo na świecie ludzi- podatnych na manipulacje jest woelu.Do tego sporo osób ma jakieś formy zaburzeń psychicznych.Więc nie oskarżając nikogo o bezpośrednie namowienie człowieka,który zabił Prezydenta Gdańska-lecz mogę stwierdzić,że ogólnie swoim zachowaniem PiS jak i Kościół przyczynil się do tej tragedii.Ryjac ludzia beret.Wmawiajac zło itp.spowodawali i to pewnie u niejednego człowieka ogromną nienawiść do WOSP.Pewnie nie jednemu człowiekowi przez ich ,opinie’ przeszło przez myśl coś bardzo złego….U niektórych myślą pozostanie.Lecz niestety są ludzie,którzy myśl i nienawiść wprowadzają w czyn…

I o to mamy dowód.Śmierć Pana Pawła Adamowicza jest rezultatem siania nienawisci i buntowania narodu przez PiS jak i Kościół.I moim zdaniem jest to czarno na białym logiczne….

OSKARŻAJĄ WOSP I JURKA 

O to,że oni sieją nienawiść.I przez nich doszło do tego.Tylko dlaczego to nie ktoś z osób wspierających WOSP zaatakował-kogoś z fanatyków PiS?Czy nie zabił jakiegoś księdza?Tylko na odwrót?Na finale WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY doszło do zbrodni.I zaatakowany został człowiek,który wspierał WOSP i był całym sercem za nimi????

Ja się pytam tych,którzy uważają,że to wina WOSP???

I dlaczego nie wolontariusz przykładowo,a Prezydent miasta???Tu logiczne:jak atakować to jak najwyższy szczebel.Ten,który jest jak najbliżej z nienawidzonego celu.W tej sytuacji WOSP i Jurka.

Facet nasluchal się tych chorych oszczerstw i wmawiania,że dając na WOSP to wspierasz szatana i macie rezultaty!!!Od lat skrupulatnie dążyli by zniszczyć fundację.W ostatnim czasie szli na całość.Obserwowalam i czytałam…..i ma o to swój finał…udało im się.Doprowadzili do tragedii.I osiągnęli cel-Jurek zrezygnował<kliknij>!!!!

Tyle lat!!!27!!!I nic takiego się nie wydarzyło,a tu po tej strasznej nagonce-taka tragedia.Co zbieg okoliczności???Nie wydaje mi się.Za dużo w tym logiki jak i spójności.

Co się działo przed i co się dzieje po…Jak ja czytam jak fanatycy PiS życzą śmierci innym.Jak cieszą się z tej tragedii…I ktoś śmie powiedzieć,że WOSP buntuje i sieje nienawiść???To czemu nie jest na odwrót??Dlaczego to fani kościoła i tej partii tak piszą???

W POLSCE PANUJE WOJNA

Można to co się dzieje mianowac nazwą ,WOJNY DOMOWEJ’.Może nie krwawej….choć nie do końca.Lecz rzezni niema,ale Polska jest podzielona.Są grozby,butowanie i dawanie fałszywych wiadomości.To co się dzieje w internecie,co piszą w gazetach-to jest wojna!!!Tyle,że słowna.Choć w czyn powoli przechodzi…..

PiS i Kościół wprowadza tylko zaoazy i nakazy.Do tego szczuje ludzi.Wmawia bzdury i pierdoly obiecuje.W Polsce jest coraz gorzej.I jak tak dalej pójdzie to Pana z Prezesa mianujemy dyktatorem.Bo on z dnia na dzień nim się staje.Ludzie jak zaslepieni tego nie widza…..a on czerpie z tych maniaków siłę coraz większa…I niszczy,niszczy i tak w kółko.

WALKA O JURKA

Naród,a napewno jego większą część się jedniczy i chwała szczęściu stają za Jurkiem.Chcą jego powrotu.Jest petycja w tej sprawie.Nie wiem ile ma ona w sobie praw i mocy,ale jest.Ludzie walczą!!!Widać,że część jeszcze coś widzi.

Ten człowiek jednoczyl większość lidzi w kraju,a także wiele na świecie.Robi coś pięknego.Niestety PiS na odwrót….niszczy i dzieli kraj!!!

Z WYRAZAMI SZACUNKU S.P PAWLOWI ADAMOWICZOWI-NIECH ŚPI W SPOKOJU🍀

Zapraszam również na:

PSYCHOLOGIA I POMOC

LECZENIE RAKA W POLSCE

RZĄD WYRZUCA PIENIĄDZE W BŁOTO

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: