GDZIE SZUKAĆ WSPARCIA FINANSOWEGO

PODZIEL SIE SWOJA AKCJA POMOCY

ZAPRASZAM LUDZI, KTÓRZY POTRZEBUJĄ POMOCY I PROWADZĄ ZBIÓRKI I INNE AKCJE

PODZIEL SIE SWOJA AKCJA!- Blog zasięg ma i ten zasięg zwiększać się będzie. Dlatego by choć trochę móc Wam pomóc w zbiórkach na cele charytatywne zapraszam do podzielenia się swoją akcją bądź znajomych, która popieracie-uczestniczycie w niej.

Moje linki do bloga regularnie udostępniam na FB, GOOGLE+,PINTEREST, LINKEDIN, TWITTER, a także na parunastu grupach FB (mam pozwolenie adminów) i na witrynie/ stronie FB ,SAMO ŻYCIE’.

Także mogę choć w taki sposób Wam pomóc i z miła chęcią opiszę Waszą sytuacje życiową oraz umieszczę ma blogu informacje i link do akcji,który regularnie wraz z innymi będzie udostępniany.

PODZIEL SIĘ I NAPISZ:-)))

Stworzyłam specjalne konto e-mail dla ludzi,którzy chcą skorzystać z takiego dodatkowego promowania akcji za darmo.

PROPONUJĘ DWIE OPCJE JEDNOCZEŚNIE

-PROSZĘ O WYSŁANIE LINKA DO ZBIÓRKI

-I NAPISANIE SWOJEJ HISTORII(WIĘCEJ O SWOJEJ SYTUACJI NIŻ JEST W ZBIÓRCE OPISANE) CZYM WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TYM BARDZIEJ MOŻE KOGOŚ ZAINTERESOWAĆ AKCJA. NIE MUSI BYĆ IDEALNIE NAPISANE- JA JUŻ POPRAWIĘ BŁĘDY I UŁOZE TO BY FAJNIE SIĘ CZYTAŁO.

-DOŁĄCZENIE ZDJĘĆ(MIN 1)

UWAGA!

Artykuł- opis problemu sytuacji musi zawierać m.in 300 znaków:-)))

AKCJA PODZIEL SIĘ AKCJA-PROBLEMEM

Chcę byśmy dzięki temu blogowi i tej akcji mogło razem blog tworzyć i pomagać w ten sposób sobie:-)))

SPRÓBUJCIE!!! ZAWSZE WARTO!!!

NAPISZ!!!I DAJ SZANSE BY ZWIEKSZYC ZASIĘG SWOJEJ AKCJI:-)))

Tu jest przykładowy artykuł jak może to wyglądać Pilna operacja

POMOZMY MAŁGOSI

JAK WYGLĄDAC BĘDZIE TWOJA AKCJA NA LIŚCIE TWOJA ZBIÓRKA:-)))PRZYKŁAD

CZEKAM NA WAS KOCHANI!!! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!!

 

ZAPRASZAM NA INNE BLOGI:

Po prostu Ewa i wiersze

Złote myśli

 

Jestem 100% realistka. Nie uznaje nadziei itp. zludnych uczuc. Uważam, że trzeba zdawac sobie sprawe z tego w jakiej sytuacji jest nasze życie i nie wmawiac sobie na siłę, że bedzie lepiej. Gdyz konsekwencja tego jest rozczarowanie i ból. Ja żyje tu i teraz bo jutro może nie nadejść. Łapie najmilsze chwile każdego dnia. Choć tak mało ich jest, ale jednak są i cieszą. To wszystko powoduje, że jestem silna i daję rade. Bo grunt to nie bujać w obłokach. Ogólnie pomimo wielu chorób m. in silnej epilepsji i tego, że prawie w ogóle nie widzę (mam znaczne nie dowidzanie) to tworzę, pisze blogi, prowadzę dość spory fanpage, pracuję w programach partnerskich oraz zajmuje się sprzedażą online (mam taki mały sklepik). Też poswiecam sie dużo pomocy innym. Moje zainteresowania/ pasje to: boks, taniec, śpiew, tatuaże, muzyka rock i heavy metal. Poki wzrok pozwala uwielbiam czytać książki zwłaszcza S. Kinga. I przedwszystkim kocham zwierzęta:-) Mam pieska, 4 króliki i myszki. Od 6 rano do 23 pracuję. Nigdy nie mam czasu na nic. I co mogę powiedzieć jeszcze? Na swój sposób jestem szczęśliwa. Mieszkam z osobami, które kocham. Nawet mam przybranego syna. Czego w życiu można więcej chcieć? Mam wszystko to co najważniejsze prócz zdrowia, ale z tym się już dawno pogodzilam, że lepiej nie będzie i po prostu żyje z tym:-) Jestem osobą bardzo często też nie lubiana za swoją szczerość i specyficzne podejście do ludzi i świata. Lecz jak to mawiał mój ojczym: A co ja zupa pomidorowa żeby mnie lubić? No właśnie nie jestem zupa i zwisa mi i powiewa czy mnie ktoś lubi. Myślę, że opis ten jest na tyle wyczerpujacy, że więcej informacji o mnie już nie trzeba:-)

%d bloggers like this: