REMONT

LAZIENKA,WC I HYDRAULIKA-remont

DAWNO NIE PISAŁAM O REMONCIE

Lazienka dziś będzie krótkim tematem-tego wpisu.Za bardzo nie pisałam nic w tym temacie.Dlaczego?Ponieważ zawieiliśmy się w wc-lazienka.Brak funduszy też mnie blokował.I z trudem ogromnym wyszłam z tego kibla….

Lecz i tak nie koniec.Poszły jak dla mnie ogromne pieniądze na nią.Wszystko włącznie z syfonami trzeba tam było wymieniać.Poprostu koszmar.Niestety na hydraulika mnie niestac.Więc musiałam prosić mojego przyjaciela Marka by to też zrobił.Choć nie zna się na tym.Trzy dni zajęło mu sama zabawa z muszla klozetowa oraz przylaczeniami do niej.O reszcie nawet nie chcę myśleć.

Proszę o to jak wyglądała lazienka z Wc:

 

I JESZCZE TRZEBA TAM WRÓCIĆ I TO JAK NAJSZYBCIEJ…

Wymieniony został wc ,zrobiona podłoga,położone plytki pvc,wymienione syfony i drzwi.Latanie dziur w ścianach,malowanie ścian i ościeżnicy.Zrobienie parapetu i inne detale.Zajęło to naprawdę sporo czasu.I choć na pierwszy rzut oka wygląda ładnie…Wierzcie mi to tylko ,wygląda’.Spluczka nie działa gdyż trzeba dłuższy wężyk,kran nie działa też-brak nowej bateri(potrzebna z podgrzewaczem).Także i pralka nie działa.Bo ani jej gdzie podłączyć,ani czym.Gdyż rura doplywowa jest za krótka.

Z wezykami dam sobie rady.Gorzej z baterią.I w ogóle z całym tym montażem.Bo jeśli chodzi o hydraulike to w kuchni zawór się rozpadł i jest całkiem do wymiany.Nie mam na fachowca.Więc leżę i kwicze.

I SZCZERZE MÓWIĄC…

Cieszę się bardzo,że tyle już zrobione .Tyle osiagnelam.Praktycznie sama.Lecz z drugiej strony zapłaciłam za to wysoką cenę.Nie tylko w pieniądzach,ale także w zdrowiu.Zaprzepascilam dwa leczenia bardzo ważne.I wiele innych spraw dotyczących chorób.

ŻYCIE….

Szkoda,że wiele ludzi w,których wierzyłam nie widzą tego.Prócz paru osób -nie mogę na nikim polegać.Żadna instytucja wsumie nic nie pomogła.Zatopilam się w ogromnych długach i problemach.I mało,że nie widzą oni problemu.To jeszcze chcą mi ,haka postawić’.Tak to nazwę kulturalnie.Myślą chyba,że remont z nieba spadł…i tak jakoś się zrobiło.I chyba uznali,że dla mnie taki fuks(chata sama się odremontowala) to za dużo.Więc trzeba mi dowalić bym za bardzo się nie cieszyła tym….No bo przecież ze zbiórki kase miałam(dziękuję tym co pomogli)…Ach…to o to chodzi…Dam Wam te 3400 zł i zróbcie taki remont-jak ja musiałam zrobić.Mało tego jeszcze trochę do końca brakuje.Jak uda Wam się-zwracam honor….Mało tego jeszcze wykupujcie po 400 zl leki co miesiąc,jedzijcie po lekarzach itd.

TO DO TYCH CO MOIM ZDANIEM CHCĄ MNIE POPROSTU ,zniszczyć’.

Oj informuję,że dolozylam prawie wszystkie swoje pieniądze i zaciagnelam spore dlugi by mieć to co mam.Więc nie pozwolę by kogoś ,widzi mi się’ to zniszczyło.

To taka miła informacja…

WRACAJĄC DO TEMATU LAZIENKA

I tak wylazlam stamtad.I wzięłam się za przedpokój.Dzięki SZLACHETNEJ PACZCE-udało się sprawnie z niego wybrnąć.Lecz jeszcze nie skończony,ale już prawie.

Jeszcze raz Wam Kochani dziękuję za pomoc w tej sprawie.Reszcie za poprzednią pomoc.Choć nie powiem,że to koniec.Jeszcze pracy i pomocy potrzeba.

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: