Mój pamiętnik,  Uncategorized

SZLACHETNA PACZKA-dziekujemy

8.12.2018 ROKU-SZCZĘŚLIWY DZIEŃ

Szlachetna paczka- przyjechała wczoraj do wielu ludzi w Polsce.I także do nas.Głównie ja zostałam do niej zgłoszona-przez wspaniała wolontariuszke Agnieszkę Anne S.

Wczoraj cały dzień z niecierpliwością oczekiwałam na ekipę z darami.Wolontariusze zakasali rękawy i przejeli wczoraj obowiązki Świętego Mikołaja.Musieli wyladowac ogromną ilość paczek.Jak i potem ją załadować dla 25 rodzin(z tego co mi wiadomo).Ich parę osób tylko do tej akcji było.Więc na pomoc wezwali Strażaków,którzy oczywiście nie odmówili i pomogli.

To piękne,że poświęcili tyle siły i czasu.Swój prawdopodobnie dzień wolny od pracy.Zresztą od początku wybierania rodzin itd.mieli sporo roboty.Za co szacunek i podziw mam do nich.

PÓŹNYM POPOŁUDNIEM DOZNAŁAM POPROSTU SZOKU

Wpadła Agnieszka wraz z ekipą.Zaczęli wnosić paczki.Oczywiście straż pożarna też była.Bardzo dobrze wszyscy z organizowani.I tu nastąpił SZOK!!!Tyle kartonów i to sporych rozmiarów część.Jeżeli dobrze policzylam to 12 plus gumoleum.Gdyż bardzo prosiłam o nie.Brakło mi na przedpokój.Niestety gumoleum jest bardzo drogie.Dostałam też jeszcze jeden prezent,lecz nie w formie rzeczowej.

Darczyńca Pani Marzena P i wielu innych,którzy wzieli udział w kompletowaniu paczki dla mnie-nie pozalowali ani funduszy,ani czasu.Gdyż paczki były ładnie i starannie zapakowane.

Tu muszę zaznaczyć iż poszczescilo mi się i paczkę zrobił zakład pracy/firma ADIENT.Głównym inicjatorem była właśnie wyżej wymieniona Pani MARZENA.Lecz dołożył się każdy pracownik firmy.Coś pięknego.Jak ludzie potrafią się zjednoczyć by komuś pomóc.

ROZPAKOWYWANIE-SZLACHETNA PACZKA

Oj jak było to przyjemne.Dobre 3 godziny otwierania.Co chwilę jakas niespodzianka i jeszcze większy uśmiech na twarzy miałam.Wspaniala zabawa i radość.Chwila zapomnienia o problemach.

Nie będę wymieniać wszystkiego dokładnie co dostaliśmy.Bo naprawdę było tego sporo.Zresztą na zdjęciach widać paczki.Lecz mogę szczerze powiedziec,że bardzo hojny był darczyńca.Dostałam między innymi sporą ilość jedzenia i środków czystości.Jak i higienicznych.Wspomniane gumoleum(bardzo ładny kolor-wzór).Pościel,kołdry,kompety ręczników itp.rzeczy.Sporo szklanych rzeczy typu talerze i szklanki:-)I tu następny szok.Gdyż jak się mnie pytano co chcę powiedzialam m.in mikrofale,ale bardziej w formie żartu.Gdyż moim zdaniem głupio prosić o coś takiego.Lecz przyszło mi to na myśl-gdyż w kuchence ,która mam piekarnik nie działa.Także poprosiłam o 2 żyrandole.No i….dostałam mikrofale:-)I oczywiście zyrandole -odrazu z dokupionymi żarówkami:-)Mało tego!!!Jeszcze piekny,duży czajnik elektryczny.

I tu się nie kończą niespodzianki.Gdyż dostałam książkę mojego idola Stephena Kinga do mojej kolekcji.Jak i komplet książek detektywistycznych.Lecz Ci wspaniali ludzie i inicjatorka Pani Marzena nie zapomniała o moich myszkach.Też dostały parę paczek kolb i karmy:-)

Nawet od SZLACHETNA PACZKA był kosz z drobnymi upominkami.Jak i od wszystkich wolontariuszy i pracowników: kartki z podpisami i zyczeniami.Będzie na pamiątkę.

Naprawdę bardzo dużo dla mnie to znaczy.I ogromny krok do przodu m.in z remontem:-)

PODZIĘKOWANIA

CHCĘ JESZCZE RAZ PODZIĘKOWAĆ WOLONTARIUSZOM I STRAŻAKAOM.W SZCZEGOLNOSCI AGNIESZCE-ZA ZORGANIZOWANIE TEGO,ZA DOBRE SERCE JAK I CZAS.I ZA TO,ŻE NIE JEST OBOJĘTNY IM LOS INNYCH.

I OCZYWIŚCIE OGROMNE PODZIĘKOWANIA

Firmie ADIENT-WSZYSTKIM PRACOWNIKA.I Z WYSZCZEGOLNIENIEM PANI MARZENY,ŻE ZORGANIZOWAŁA CAŁĄ PACZKĘ.ZA JEJ STARANIA.POPROSTU ZA WSZYSTKO ZWIĄZANE Z TYM DZIĘKUJĘ!!!

BYŁ TO DLA NAS NAPRAWDĘ CUDOWNE POPOŁUDNIE/WIECZÓR.SPORE EMOCJE I CHWILA ZAPOMNIENIA O TROSKACH….

TO DZIĘKI WAM-FIRMIE ADIENT,JEJ PRACOWNIKA,PANI MARZENIE,WOLONTARIUSZA I STRAŻAKA !!!

DZIĘKUJĘ!!!💖

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: