REMONT

DRUGI POKOIK JUZ GOTOWY

W PONIEDZIAŁEK ZACZĘŁA SIĘ AKCJA

Trzeba było wziąść się ostro za drugi pokoik.Gdyż w Sobotę(wczoraj)musieliśmy odebrać meble,które zakupiłam.Używane,ale ładne.Dobrze,że Pani co je mi sprzedała poczekala.Pierwsza opcja była taka,że miały być wzięte w tamten wekend.Niestety plan uległ zmianie.Ponieważ tyle roboty było z tą dużą meblościanka do pierwszego pokoju-więc nie dalismy rady.Nawet by się nie zmiescilo razem w 1 pokoju.

ŚCIANA Z TRZCINY

Pokoik ten drugi(nazywam go zdrobniale bo jest mniejszy od pierwszego) w ścianie ma trzcine.Więc jak było kute pod instalację to się posypała.Zrobiły się spore dziury.Pierwsza opcja była przekręcić regipsy.Lecz po namyśle Marek szpachla załatal je.

I tam na nią dojdzie jeszcze foto tapeta- gdyż pomimo zalatania okropnie to wygląda.Na zdjęciach może nie jest tak to widoczne.Lecz w rzeczywistości porażka.Mam nadzieję,że tapeta się utrzyma i nie odpadnie ze ściana….

I ZNÓW TO GUMOLEUM-tym razem zadanie trudne

Oj był problem z rozlozeniem wykładziny.Gdyż są tam szyny po piecu.Marek próbował gumowka je obciąć.Niestety za mała i nie dało się.Więc na to pójdzie regał.I to stanęło na przeszkodzie położenia gumoleum.I sztukowaliśmy na trzy części.I tak okazało się,że nie wystarczyło by go na całość.

I najgorzej,że to wszystko w przejściu.Będzie trzeba jeszcze je podkleic.Teraz taka prowizorka bo czasu brakło.Trzeba było ruszać po meble.

FUTRYNA I PARAPETY

Tańszym kosztem postanowiłam odnowić parapety.Kupiłam okleine zamoprzylepna.I okleilam.Super to wygląda.Tak samo ze stara futryna.Ciężko byłoby ją usunąć,a i niestac mnie by następne drzwi z ościeżnica kupić.Więc postanowiłam ją odnowić-Marek pomalowal farbą olejna na machon.I dokupuje tam drzwi harmonijkowe brązowe-akurat na tą szerokość.We Wtorek już będą.To odrazu się zamontuje.

I TAK O TO POWSTAŁ DRUGI POKOIK

Praktycznie gotowy.W swoim czasie dojdzie do niego ława,wersalka i regał.W między czasie zaliczyłam też elektrownie w Strzelinie.

I tak dla informacji ludzi mi ,życzliwych’….Większość tego pokoju,jak i poprzednego jest za moje własne pieniądze.Z renty oraz zarobione dzięki blogowi.Także została wzięta pożyczka.I zawiść jaka od Was bije jest wręcz obrzydliwa.Nie potraficie znieść,że ta pijaczka i ku**a-bo za taką mnie macie.Bidaczka i to zero radzi sobie.Nic od Was nie bierze.Bo jak to-takie NIC jak ja ma coś?OTÓŻ MAM!!!Co mi pomogli ludzie z Polski to pomogli.Reszta to mój własny wkład oraz ciężka praca.I te oszczerstwa,kłamstwa itp.kierowane do mnie i o mnie możecie wsadzić sobie…chyba wiecie gdzie???

To na tyle….

Tym ludzia co mi pomogli oraz pomagają-DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!!

,RAZEM ZAWSZE RAŹNIEJ BO W KUPIE SIŁA’

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: