REMONT

JESZCZE MIESIAC-remont

REMONT IDZIE SUPER

Choć elektryk dalej odprawia jakieś kombinacje-strasznie leniwy człowiek.I tak mogę powiedzieć,że jest dobrze.Remont ruszył i to na ostro.Zaczynam wierzyć,że jeszcze z miesiąc i się przeprowadze.

Nawet wczoraj-ku naszemu zdziwieniu….zadzwoniła elektrownia,że zaakceptowała wniosek.Baliśmy się ,że nie uda się bo nie mam jeszcze nawet umowy remontowej.Lecz powiedzieli,że dosle im ja.Więc prawdopodobnie w przyszłym tygodniu-podłącza licznik.To elektryk Alvaro(nazywam go tak bo ma 75 lat ,a nic tylko imprezy i podryw-info potwierdzone)-nie będzie miał wymówki już.

NO I ZDARZYŁ SIĘ PEWIEN PRZYPADEK

Pewna osoba dostała bon do sklepu budowlanego na 300złotych.I pożyczyła go mi.Za to kupiliśmy regipsy,wate szklaną i profile.Załatwilismy też wiertarko-wkretarke na akumulator.I tym sposobem powstała ścianka dzialowa.

Choć Marek nie jest specjalista w dziedzinie remontów.Można nawet szczerze stwierdzić,że prawie w ogóle się nie zna się na tym.Zaparl się i ściankę zrobił.I będzie robić resztę.Na co uda się załatwić fundusze.

Już tą ścianka byłam tak uszczesliwiona!!!Już coś jest.I coś się ruszyło i to jak!Lecz to nie koniec miłych przygód….hm…czy jak to nazwać??Mniejsza o nazwę.Ważne,że jest coraz lepiej dlatego smiem twierdzić,że jeszcze maks.miesiąc remontu.Bo to jeszcze nie koniec dobrego…

KAMIEŃ SPADŁ MI Z SERCA-AŻ CHUKNELO…

Od prawie 2 tygodni zachodzilam w głowę-skąd ja wezmę na te okna.Jak i też na wstawienie drzwi wejsciowych.Już i tak 700 złotych pożyczyłam na zaliczkę.Musiałam zapłacić gdyż okna na zamówienie.Lecz pozostała kwestia reszty kwoty.Czyli 2800-3000 złotych.Czemu tak dziwnie?Bo facet od okien co ma też drzwi wstawić-niewidzial ich.I nie ma pewności czy uda się osadzic futryne w futryne.Jak tak się by dało-wtedy koszt to 250 złotych.Jeżeli będzie trzeba jednak stara wyrywać to 450.

W ten piątek zaczęła się u mnie całkowita zalamka.Jedna Pani podsowala pomysł raty i,że by pomogła się z nimi uporać.Wiem,że mogę liczyć na nią.Problem w tym,że pytałam się już wtedy o taką możliwość.Niestety z moim dochodem to nie możliwe.Lecz dała mi i tak tą możliwością do myślenia….

I WYMYSLILAM…

Bliską mi osobę poprosiłam czy by na siebie nie mogła wziąść mi 2000 zl.Chociaż….Nie dość,że się zgodziła to jeszcze zaproponowała 3000 złotych.Bo jak wziąść to już na całość.Bo skąd resztę wezmę?Po konsultacji(możliwości 3000zł) z Panią Bianka,która mi ten pomysł pomdsunela-wyszło biorę na 12 miesięcy.

I wtedy właśnie w tym momencie kamień z serca mi spadł….Jaką ulgę i szczęście poczułam.Ciężko to opisać.Za co oczywiście osobą co się do tego przyczyniły-DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA!!!

Więc z tego co mi mówiono w sklepie z oknami-2 Listopada wstawia okna i drzwi.

WTEDY ZOSTANIE AŻ CZY JUŻ???

Zakupienie gumoleum,plytek PVC,bateri,2 par drzwi,karniszy,grzejników i sprawdzenie instalacji gazowej.No i malowanie mieszkania,zrobienie parapetów i przewozka mebli.Jeszcze spory wydatek.Lecz jeżeli może znów się fuksnie to tak jak pisze-JEDEN MIESIĄC!!!

Więc to nie aż!Tylko już!!!Naprawdę pomimo innych problemów dosyć poważnych jestem zadowolona.Nawet mogę powiedzieć,że jestem szczęśliwa!!

DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ WSZYSTKIM TYM,KTÓRZY WE MNIE NIE ZWATPILI.WSPARLI JAK TYLKO MOGLI I SĄ PRZY MNIE.NIE OCENIAJĄ MNIE,A WIERZĄ,ŻE MI SIĘ UDA😃

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: