Mój pamiętnik

ZYCIE RZUCA MI KLODY POD NOGI

I TAKIE JEST ZYCIE

Już coraz bliżej podpisania umowy.Postanowiłam wypłacić pieniądze ze zbiórki.I tu już była zalamka-okazało się że fundacja zabiera 7,5%.Już byłam w plecy.To jeszcze nic!Okazało się,że komornik mi siadł na konto.Mówiono mi,że dopiero po 3 miesiącach mnie dopadnie.I nawet w banku poinformowano mnie,że najniższej krajowej nie może ruszyć.Dopiero to co ją przekracza.Gdzie tam!Jak przekrocze to już nawet może z najnizszej ruszyć.Wczoraj fukslo mi się i odzyskalam kase ze zbiórki.Natomiast dziś pewna Pani wplacila mi 50 zł na remont i zabrał to i nawet 6 zł,które zostały na koncie.

SYTUACJA JEST TROCHĘ URATOWANA

Dostałam dostęp do konta osoby bardzo zaufanej.Akurat tego nie używa.I wpłaty na remont przekierowuje tam.To choć tyle dobrze.Lecz co straciłam to straciłam.Wczoraj jak byłam w bankomacie i nie mogłam wybrać pieniędzy to myślałam,że zemdleje.Myślę-PO INSTALACJI!!!Dobrze,że się udało to załatwić.Nawet to,że pisze w przelewie o tym,że to ze zbiórki-NIE MA ZNACZENIA-ZABIERA!!!

Będę musiała napisać do sądu.Ten komornik głównie jest za mieszkania- gdzie nawet nie przebywałam.I też przejelam długi po Mamie.

MAŁO KŁOPOTÓW ZYCIA-TO ZIMNO SZYBKO PRZYSZŁO

Nagle zrobiła się taka zimnica.Niespodziewalam się,że aż tak szybko zimno takie będzie.Zdążyłam już przemarznac tu i się przeziebic.Byłam zmuszona wczoraj z pieniędzy ze zbiórki kupić węgla.Na szczęście nie był drogi.Za 40 kg-ok.40 zl.Dziś już palimy tylko oczywiście kopci.Próbujemy skombinowac długa rure,ale to jeszcze potrwa.

Na szczęście wiatr dziś trochę się uspokoił to można było rozpalić.I tak nadymilo.Znów wszystko czarne i śmierdzące będzie.No cóż-siła wyższa.Takie zycie:-(

A propos węgla-i tak to mało.Szybko pójdzie bo tu non stop trzeba micno palić.Chwila moment i zaraz zimnica.Już też pod dwiema koldrami śpię.

JESZCZE NIE KONIEC ATRAKCJI W TYM TYGODNIU

Dobrze ktoś kiedyś napisał-mema takiego widziałam o poniedziałku.Czyli JEŻELI PONIEDZIAŁEK ZACZĄŁ SIĘ DOBRZE-ZŁO PIERDOLNIE ZNIENACKA.I tu się zgadzam bo pierwszy dzień tygodnia super się zaczal.No i zło przyszło we Wtorek.Hm…i to nie koniec atrakcji bo jeszcze te wuniki muszę odebrać z cytologi.Czort wie co tam będzie.Jeszcze pare innych spraw mnie czeka.Trzeba pralkę przetransportowac.I już mam małe utrudnienia.

W ogóle tyle rzeczy jest teraz do wzięcia.I co z tego?Niemam gdzie.Pralkę ulokuje w mops.Lecz mebli itp.nie mam już gdzie.

LECZ TO SIĘ WSZYSTKO OGARNIE I BĘDZIE GITARA.JESTEM DOBREJ MYŚLI.JESZCZE ŻEBY TE CHOROBY TAK NIE DOKUCZALY.

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: