Uncategorized

ROBIE SPORE POSTEPY-ja i moj blog

FB_IMG_1537078220973-1.jpg

CZYM JEST DLA MNIE MOJ BLOG?

Piszę blog ponieważ zawsze kochałam pisać i tworzyć coś.Od dziecka pisałam wiersze i listy do młodzieży w kraju.Tu wyrażam siebie i to czym chcę z ludzmi się podzielić.Dodatkowo ma być to moją formą zarobku.Jak wiecie stan zdrowia nie pozwala mi fizycznie pracować.Dlatego też postanowiłam pisać i połączyć przyjemne z pożytecznym.To znaczy-robię co lubie i z czasem dorobie sobie.Mój blog jest opłacony.I mogę napisać szczerze,że zwróciło mi się to.Nie jest to majątek,ale 120 zl to już coś.Tym bardziej,że świeży blog.

JEST TO FORMA PRACY ŁĄCZONA Z HOBBY

Traktuję to poniekąd jak pracę połączona z spelnianien się.Zrobienie jednego wpisu zajmuje mi od 2 do 5 godzin.W zależności od tego ile chcę napisać i czy chcę dodać galerię.Przyznam się,że nie raz miałam ochotę rozwalić telefon bo jestem totalnym laikiem!!!Miałam ze trzy razy taką sytuację,że siedziałam już 4 godziny nad wpisem.Patrzę super tekst i błędów nie ma.I coś nacisnelam poczym skasowało się wszystko to co tworzyłam tyle godzin.Jaki jest to ból!Za każdym razem ryczalam jak bóbr.

CAŁY CZAS UCZĘ SIĘ

Jestem kompletnym laikiem.Naniczym się nieznam.Sprawy internet,jakieś programy itp.jest mi nieznane.Choć na obecną chwilę zrobiłam ogromne postępy.Drogą prób i błędów zainstalowałem linki reklam i inne wigety.Ile ja na necie siedziałam i czytałam o tym.I to jest jeszcze nic.Bo jeszcze bardzo wiele nie rozumiem,ale cały czas uczę się.

CZAS NA KROK NR 2 W BLOGOWANIU

Ostatnio czytelnosc bloga bardzo wzrosła.Cieszy mnie to i nie chodzi o kase.Bo mi od osoby nikt nie płaci.Tylko sprawia mi przyjemność,że ludzie czytają to co tworzę.To co chcę przekazać.Mam nadzieję,że niektóre rady i artykuły komuś w życiu się przydadzą.

Piszę o tym co przeszłam,co mnie dręczy i o tym co kocham.Czyli jak wiecie-FOTOGRAFIA,ZWIERZĘTA(W SZCZEGÓLNOŚCI MYSZY),KSIĄŻKI I MUZYKA.Jeszcze jako tako o muzyce nie pisałam,ale zacznę w swoim czasie.Muzyka odegrala i odgrywa dużą role w moim życiu.

PRZEZ TYLE TEMATÓW BLOG SIĘ ROZROSL

Od 2 tygodni myślałam o tym,że tyle kategorii.Człowiek gubi się w tych wpisać.Ja sama a co dopiero inni.Dlatego miedzy myślami o problemach,których mam wiele,zastanawiałam się-Drugi blog…Myślę nie dam rady.I tak tyle na głowie mam.I dziś rano postanowiłam:RAZ SIĘ ŻYJE-BĘDZIE DRUGI BLOG.Nanuego zostaną przeniesione kategorie o książkach,myszach,muzyce i część fotografi.Mam już nową domenę oraz hosting.Jeszcze sporo robity za nim będzie aktywny.Teraz mogę podać tylko tyle,że adres wyglądać będzie tak;www.hobby-z-ewamordall.pl.

Jak Panowie z hostingu skopiuja blog.Będę musiała część z nowego usunąć i część z tego.Bo chwilowo będą takie same.Jeszcze nie mam zabardzo tytułu bloga i zdjęcia tytułowego.Lecz na spokojnie ogarnę to.

NA ZAKOŃCZENIE

Wierzę,że sprostam temu.I mam nadzieję,że i Wam Drodzy Czytelnicy spodoba się ten podział.

 

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

%d bloggers like this: