Mój pamiętnik

MÓJ DZISIEJSZY DZIONEK🌹🍀

TAKIE TAM Z RANA

      Wstałam jak zwykle 6 rano.Wiadomo śniadanko,leki,umyć się i nakarmić moje cudowne myszki(niemowlaczki mysie nabierają mocy urzędowej bo co raz głośniej piszcza przy karmieniu😃).Potem na miasto po zakupy.Coś trzeba jeść.Dobrze,że Marek pomógł bo było co targac.Ja ostatnio w dużych ilościach piję oshee zero.To hurtem kupuję.No a jak to już z głowy było to myślę:trzeba szybko do domu bo na domenę własną czekam.Bo ten link do bloga to wsumie nie był mój własny.

 

 

NO I TU SIĘ DRAMAT ZACZYNA😂

    Ja to jestem zacofana w sprawach typu internet itp. a to trzeba przypiąć do blogu.Znalazłam artykuł krok po kroku.Zresztą w razie takiej sytuacji jak by ktoś kiedyś miał to polecam https//www.p-programowanie.pl .Nawet były zdjęcia.Tyle,że z komputera a ja to na telefonie robiłam.To inna jest wtedy wersja.Lecz pomimo nerwów po 3 godzinach udało się😃 i teraz jest adres do bloga mój własny.No i zawsze to jakiś postęp.Mały bo mały,ale zawsze jakiś.Także nawet nie wiem kiedy dzień mi zleciał.
         Niedługo dojdzie mi nauka obsługi laptopa.Też sobie poradzę.Mam wsparcie ze strony Real Comp (od spraw komputerowych ) i innych ludzi.Także ogarnę to.Mam nadzieję,że szybko.
            Więc mogę zaliczyć dzisiejszy dzień do udanych.Nawet lepiej się czuję psychicznie i fizycznie.Mam tylko małego doła.Z powodu pewnego chłopaka.Bo uważam,że mnie olewa jak dla mnie w ważnych sprawach.No cóż tak bywa.Jednemu człowiekowi zależy a drugiemu nie.Także znoszę tą sytuację w miarę bo już tyle rozczarowań w życiu miałam,że to nic nowego.
           By dopełnić ten dzień to zaraz słuchawki na uszy zakładam i będę oczyszczać mózg jakimś dobrym rockiem i heavy metalem😃😉

       Moi Kochani czytelnicy kończę ten krótki post.Jest późno już i jestem zmęczona.Jutro postaram się napisać o czymś ciekawym.W ogóle podejme konkretny temat😃A dziś tylko te pare słów dla Was.I też informacja,że blog się trochę zmienił.Pozdrawiam Was😃

 

%d bloggers like this: