JAK MOŻEMY POMÓC INNYM OSOBĄ,  O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

WALKA O SLUCH KSAWEREGO

 

ZWRACAM SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ O WSPARCIE TEJ ZBIÓRKI. SYTUACJA WYMAGA NAPRAWĘ NASZEGO WSPARCIA.

Dziś mama tego chłopca poprosiła mnie o udostępnianie. Lecz z doświadczenia wiem, że udostępnianie to jest mała część sukcesu. Sukcesem są wpłaty nawet te symboliczne po 1zł. Każdego z nas prawdopodobnie stać dac taką kwotę💖 Proszę Was z całego serduszka o wsparcie, udostępnianie oraz o poproszenie znajomych o pomoc💖 Poniżej publikuję prośbę mamy Ksawerego skopiowana ze zbiórki💖

 

PROŚBA O POMOC💖

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/ksawery-wnuk

 

Ksawery ma zaledwie pięć lat, a przeżył w swoim życiu więcej niż niejeden dorosły. Każdego dnia zastanawiam się skąd mój malutki synek, mimo tylu chorób, ma w sobie tak wiele radości i optymizmu, kiedy ja mam już wszystkiego dość.

Ksawery urodził się z chorym serduszkiem. Gdy miał zaledwie pół roku  przeszedł operację ratującą życie. To były dla mnie dramatyczne chwile… Taka operacja zawsze niesie duże ryzyko, nie wiedziałam czy mój syneczek przeżyje, czy jeszcze go przytulę… Ksawery pokazał, że chce żyć! Operacja się udała, ale pojawiły się kolejne problemy.

Synek potrzebował rehabilitacji ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe i asymetrię. Lekarzy niepokoiło jednak jeszcze coś… wszystkie badania związane ze słuchem dawały nieprawidłowy wynik. W końcu zdiagnozowano u synka obustronne upośledzenie słuchu. Ubytek na jednym uchu mierzy 40/50 decybeli, na drugim około 50/60 decybeli, co oznacza, że Ksawery nie jest w stanie usłyszeć szeptu czy cichej mowy.

Wada słuchu wpływa na jego mowę. Synek ma trudności z nauką nowych słów, bo nie zawsze słyszy, co ktoś do niego mówi. Dlatego niedosłuch sprawia mu też duże problemy z komunikacją.  Rok temu okazało się, że Ksawery dodatkowo ma wadę wzroku z astygmatyzmem. Od tego czasu nosi okulary.

Chciałabym żeby synek usłyszał, jak wieczorem szepczę mu na dobranoc „Kocham Cię”, żeby wiedział, gdy go wołam z drugiego pokoju. Chciałabym, żeby był szczęśliwy i zdrowy!  Ksawery może żyć normalnie, ale potrzebuje nowych aparatów słuchowych i terapii logopedycznej. Tylko dzięki temu mój synek może dorównać rówieśnikom.

Zakup aparatów przekracza moje możliwości finansowe. Proszę pomóż mojemu synkowi lepiej słyszeć! Każda przekazana złotówka jest dla nas na wagę złota.

Kamila, mama Ksawerego

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.siepomaga.pl/ksawery-wnuk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: