O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

POTRZEBNA PILNA OPERACJA

ŻYCIE NIE JEST SIELANKA DLA PIOTRKA

POMÓŻMY!!! POTRZEBNA PILNIE OPERACJA KRĘGOSŁUPA!!!💝

Dziś miałam okazje poznać Piotrka.Napisał do mnie prośbę o udostępnienie jego zbiórki na swojej stronie.Patrzę,a to świeża zbiórka.I naprawdę pilna jak i bardzo ważna.Myślę trzeba zakasac rękawy i gdzie się da ją wrzucić- umieścić. Po zrobieniu tego-myślę mało. Nawet odnośnik do zbiórki na blogu-za mało. Więc zapytałam Piotra czy mogę zrobić o nim artykuł? Oczywiście zgodził się.Bardzo mnie to cieszy. Bo mam dziś okazję znów napisać parę słów o człowieku, który wiele przeszedł i jeszcze go wiele czeka. Lecz nie poddaje się i walczy.

Mam też nadzieję, że ten wpis będzie dla Was motywacją do wsparcia tak ważnego celu.

HISTORIA PIOTRKA GAWRYSIAKA

W wieku 23 lat Piotr uległ wypadkowi (Obecnie ma 47lat). W wyniku tego został złamany kręgosłup na odcinku piersiowym th 10. Z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Czyli paraliż kończyn dolnych. Brak czucia od pasa w dół.

Niestety od tamtej pory resztę życia spędzi poruszając się na wózku inwalidzkim. Od momentu swojego wypadku czyli od maja 1994 roku ma rehabilitację.

Sprawność jaką wywalczył wieloletnia pracą pozwala mu na codzienne samodzielne życie. Żeby to utrzymać w dalszym ciągu potrzebna jest mu rehabilitacja.

W miejscu zamieszkania 2 tygodnoowa rechabilitacja-to koszt ok. 2000 złotych.

Turnusy rehabilitacyjne 4000- 5000 złotych (cena jest uzależniona od warunków i standardu pobytu w ośrodku).

NFZ ZBYTNIO NIE POMAGA

To co oferuje NFZ jest zdecydowanie nie wystarczające. Przy takiej rehabilitacji człowiek stał by się całkiem niedolezny i uzależniony od innych. Lecz co to za życie wtedy? Niestety mamy rząd jaki mamy. Co wielokrotnie już na blogu wspominałam. Czasem mi się wydaje, że w tym kraju nie ma miejsca dla chorych, niepełnosprawnych czy starych ludzi.

Piotrek niechce być uzależniony od innych. Chce utrzymać tą sprawność o, która walczył tyle lat.

TERAZ NATOMIAST JEST POTRZEBNA OPERACJA

Wszystko ma swoje następstwa.Problem Piotra nie kończy się na jezdzeniu na wózku.To też potworny ból głowy,kończyn dolnych górnych i barków. Także nieprzyjemne dretwienia tego. Już poprostu z tego cierpienia, bólu niedaje rady.

Można poprawić ten stan na lepszy. Lecz tu jest potrzebna skomplikowana operacja jak i droga. Przez to nasz bohater był zmuszony założyć zbiórkę. Gdyż jak zaznacza nie podda się! Choć mu wstyd prosić-ma dla kogo żyć. Ma synka 6 letniego i chce zobaczyć jak dorasta.

POMÓŻMY KAŻDĄ WPŁATA NAWET SYMBOLICZNE 1 ZL PRZYBLIŻA GO DO CELU

KOSZT OPERACJA-20 000 ZŁ

MAMY WIELE MOŻLIWOŚCI POMOCY PIOTROWI

1% PODATKU PRZEZNACZYĆ DLA NIEGO

WYSŁAĆ SMS

WPŁACIĆ NA ZBIÓRKĘ

https://helpuj.pl/cele/177-zbieram-na-pilna-operacje-kregoslupa-szyjnegojest

ŁĄCZNY SIĘ I POMAGAJMY💝

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: